Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A pókoknál van visszataszítóbb...

A pókoknál van visszataszítóbb, undorítóbb, ellenszenvesebb életforma az univerzumban?

Figyelt kérdés
most csaptam le egy példányt a falon aztán lehúztam a wcn. és még ki tudja hogy van még-e a szobámban, fúj még a gondolatától is kiráz a hideg

2023. máj. 16. 01:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
79%
A gyerekek
2023. máj. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
35%
Én a patkányoktól jobban viszolygok. Meg szerintem a kígyóktól is. A kis pici pókicákkal nincs bajom. Mindig sajnálom leszedni a pókhálót is, hogy szegény mennyit dolgozhatott vele, kezdheti elölről.
2023. máj. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Daniel Prime ***** válasza:
90%
Ágyi poloskák, kullancsok, szúnyogok, bolhák...
2023. máj. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
46%
az ember. Annál visszataszítóbb, kegyetlenebb, önzőbb életforma nem létezik. Hány állat öl kedvtelésből embert? És hány ember teszi ugyan ezt az állatokkal?
2023. máj. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
53%

8-as a "nagy szőrös se" az viszonyítás kérdése.


Ott vannak a cselőpókok. Rohadt jól tudja magát álcázni. A folyosón volt egy világosbarna sportcipőm jöttem mentem mellette, aztán valahogy szemet szúrt. Ott feküdt a cipőn széttett lábakkal és kb nem is látszott.


De találkoztam már tenyérnyi farkaspókkal aminek a hátán voltak a kicsinyei. Szerencsére nem a házban.


Nem épp tarantulák, de viszonylag nagyok és szőrösek.

Kiráz tőlük a hideg.

2023. máj. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
90%
azért az uborkamagképű galandféreg szerintem messze undorítóbb, mint bármelyik pók xd
2023. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg a szúnyog! Na azok pusztulnának meg, legalább az 5m-es körzetemben.
2023. máj. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
61%
Igen,van.Csak a mi galaxisunkban 34678 olyan lény él ami undorítóbb a földi póknál.
2023. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
34%

Az ember, de nem azért, mert másokat öl, máshogy nem tudunk életben maradni evés nélkül és az állatok is megölik egymást territoriális céllal ahogy az ember. Nyilván nem szép, de nincs is ebben semmi elrugaszkodott.

Az embert az aljassága miatt, nézz csak szét ezen az oldalon mit művelnek, teszik tönkre lelkileg a másikat, és akkor ez csak egy kis szelete az internetnek, a Gyakori egy kis látogatottságú oldalnak számít ma már.

2023. máj. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
11%
Egyetértek azokkal akik az embert mondták. Undorodom is magamtól, illetve minden ide valaszolótól is. Undorodom az anyámtól, az apámtól, a testvéreimtől, a gyerekimtől, minden embertől. Pfujjjjj!
2023. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!