Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kis szötét színű bogarak...

Sapós Srác kérdése:

Kis szötét színű bogarak mászkálnak a falon az ágyon este pedig megcsípnek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
kis szötét színű bogarak mászkálnak a falon az ágyon este pedig megcsípnek nappal alig mozogonak és egyre több van belőlük csak másznak és megcsípnek egyre több van belőlük ha meg összenyomom furcsa illatuk van akár 5-8mm nagyságúakat is találtam nem tudom kiírtani őket ehhez kérnék én egy kis segítséget pár hónapja már ez megy

#csípés #kis sötét színű bogarak #falon bogarak #ágyban bogarak #este csípnek
2013. máj. 30. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Csótány esetleg? Vannak csótány csapdák, rakj ki olyanokat.

Így látatlanúl, csak erre tippelek. Hangyákat gondolom ismered. Öröké takarítok, mégis felütik a fejüket. Ecetes vízzel mosok fel, hangyacsapdát vettem.

2013. máj. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos amiről beszélsz az ágyi poloskának hívják!Volt velük szerencsém!Azonnal hívj rovarírtókat,mert egyre több lesz belőlük!
2013. máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az ágyi poloskára tippelek.Hívj szakembert,mert egyedül szinte lehetetlen kiírtani.
2013. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gőz tisztítóval sem lehet? Nem láttam még, de minden bogárfélétől undorodom.
2013. máj. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első!A csótányok nem csípnek.
2013. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ágyi poloska, rovartírtás...
2013. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy úgy kilehet.Nem csak az ágyadban rejtőzhetnek.A ruháidban is elbújkálhatnak,szekrények alatt,stb.
2013. máj. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
valószínűleg ágyi poloskávan van dolgom köszönöm a válaszokat és sajnos anyagilag nem állok úgy hogy szakembert hívjak magam megpróbálom kiírtani valahogyan őket
2013. máj. 30. 08:14
 9/11 A kérdező kommentje:
további ötleteket várok a kiírtásával kapcsolatban amit én itthol házilag meg tudok tenni..azok kívül hogy elhagyom a lakást és menekülök
2013. máj. 30. 08:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Háááát elég nehéz lesz.Elsőnek jól pórszívózd ki az ágyat és az egész szobát!Majd vegyél vegyszerboltban rovarírtó port(kérj tanácsot, mond hogy ágyi poloskával van dolgod) és jól szórj be vele mindent.Ezt megkell majd ismételni többször is mert a petéket is megkell ölni meg a lárvákat is.
2013. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!