Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Féltek a pókoktól? Van valami...

Meggybefőtt kérdése:

Féltek a pókoktól? Van valami jó pókos sztoritok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 21:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A hüllő kivétel? :-) :-) Mire gondolsz?
2014. máj. 21. 23:15
 12/21 anonim válasza:
54%
Nyári vízparti táborozáson a fára kötött szárítókötélen száradt meg Apum fürdőnadrágja. Felvette strandolni, miután érezte valami csiklandozza a fürdőnadrágjában, odakapott megvakarni, erre belemart egy óriásit az érzékeny területbe egy hatalmas pók, amit hirtelenjében a fürdőzők előtt letolt fürdő alsójából pottyant ki. Így menjen az ember a természetbe strandolni.
2014. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
:-) :-) :-)
2014. máj. 23. 08:40
 14/21 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszra akartam bökni,de nem az jött össze.(érintőképernyő) bocs!
2014. máj. 23. 08:43
 15/21 csizia ***** válasza:

Nekem van egy brutál pókos sztorym. Ugye ülök a wcn olvasgatok. :) Nálam a kád mellett közvetlen van akkor nézem a szemem sarkából a masszív fekete foltot a kádban. Persze vastag szőrös lábú pók. Igazi sprinter.

Csöngetnek kimegyek. Majd visszafele fürdővillany lekapcs sötétbe meleg vízbe jobban át tudok szellemülni. Persze csak akkor jutott eszembe megint a pók amikor már vaksötétben a vízben voltam. Nem vagyok ijedős különösebben nem is félek a pókoktól de hosszú ideig tartott amíg elértem a villanyt. :)

2014. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Uh. Belegondoltam.
2014. máj. 24. 09:35
 17/21 anonim ***** válasza:

Kegyetlenül félek a pókoktól, már fényképen sem bírom látni.

Nemrég épp a gép előtt ültem csendes magányomban, mikor az arcom elé ereszkedett egy pók a plafonról........ Hát mondatom... Annyira megijedtem, hogy hirtelen hátralöktem magam a székkel, és a szoba másik sarkáig hátráltam (de közben már féltem, hogy ott is vár majd egy...) Pár másodpercig rendesen sokkot kaptam, nem is tudtam elképzelni, hogy most mit csináljak, csak álltam, és lestem, ahogy ügyeskedik vissza a láthatatlan fonalán...

aztán kerestem két könyvet és összecsaptam, másnap meg felporszívóztam (igen, csak ezért vettem elő a porszívót, mert hogy zsepivel SEM érek hozzá, az tuti)

Azóta rettegés közepette fekszem le, hogy egyszer majd a fejemre ereszkedik egy ilyen dög. Pedig csak egy álkaszáspók volt.

2014. máj. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 csizia ***** válasza:
Jaja, fej és a monitor közti leereszkedést szeretik. Olyat nekem is csináltak. Ráadásul nem messze volt az arcomtól.
2014. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Rettegek a pókoktól. Leütni már úgy-ahogy leütöm a kicsiket, de hozzájuk érni nem merek. Egyszer egy körömnagyságnyi volt az ágyban. Leütöttem egy vastag könyvvel, de utána még papírzsepivel sem mertem megfogni. Pedig próbálkoztam vele egy tíz percet. Aztán hívtam apámat...


Másik sztori: Metró, reggel.

Leülök, bambulok, és egyszer csak átmászik a kezemen egy pók.Rögtön sikítva ugrottam fel. A férfi aki előttem állt, megfogta a kis dögöt, kidobta az ablakon, majd leült a helyemre:

- Ha tudtam volna, hogy ilyen könnyen lehet helyet csinálni...


Még egy: Tábor, ebéd után.

Visszamentem a szobába, amikor észrevettem, hogy az ágyam felett van egy kaszás pók. Bibliával ráütöttem, mire az valahogy átrepült a szomszéd ágy melletti pókhálóba. Szobatársam később eltüntette őket.


Meg most hadakozok eggyel a szobámban. Eddig kétszer láttam... Azóta se.

2014. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én imádom a pókokat különösen a nagyobb féléket.


Egyszer a macskám kiszakította a szúnyoghálót az ablakomon és bemászott a szobámba. Aztán kivittem, de az ablakot nem csuktam be. Alig egy óra múlva mentem hogy na most már becsukom, és mi volt az ablakpárkányon? Egy kb 5-6 centis, kicsit szőrös és viszonylag vastag lábú barna pók és egy másik ugyan olyan, de valamivel kisebb. Becsuktam az ablakot és kimentem megnézni őket, ahogy közelebb értem beugrottak a bokorba, nagyon aranyosak voltak :D

2014. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!