Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Rettegek a pókoktól! Ez mi?...

Rettegek a pókoktól! Ez mi? Tele van ilyennel a ház egyik oldala.

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 4. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen időben tuti nincs vele tele. Amúgy ez farkaspók. Ha egyet is meglátnék biztos rögtön megőszülnék félelmemben :D Rettegek tőlük de nagyon :S
2013. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
TE JÓSÁGOS ISTEN.... HÁT NE MÁÁÁR... én is nagyon megijedtem..de azért lefotóztam :D tele van.. vagy 4et is láttam....az ablakban fészkelnek
2013. dec. 4. 16:08
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Farkaspók és ha lesznek kicsinyeik akkor az anyjuk több százat fog a hátán hurcolni! Brrrrrrr....
2013. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Ilyet találtunk mi is nemrég a műhelyben.Farkasóknak hívják és nézz utána, mert nagyon sok kis pókocskája van ami szana szét szaladgál.Nehezen irtható mert gyorsan szaporodik.

Neten találsz róla infót!

2013. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 sippara ***** válasza:
37%
O.O én már felgyújtottam volna a házat O.O
2013. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

Az én válaszommal nem mész sokra, mert annyira rettegek tőlük, hogy őszintén szólva meg sem mertem nyitni a képet... De amiért írok, neked elismerésem, hogy le merted fotózni,

én nem lettem volna képes (olyan távolságból, amennyire megközelítem őket, nem is lenne értelme).

Szóval te már "haladsz", csak így tovább! :)

2013. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Andizsuzsi ***** válasza:
42%
4 pókkal tele van a ház oldala. Szép nagy házatok lehet. :)
2013. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
rettegek..1 pók is sok... kaszáspókkal nincs gond..de egy ilyennel.... :'( nagyon félek
2013. dec. 4. 16:18
 9/18 A kérdező kommentje:
konkrétan farkasszemet néztem vele...
2013. dec. 4. 16:19
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a kaszáspók is halál, nemhogy ez. Irtsd őket amíg nem szaporodnak túl... Vess be minden vegyi fegyvert amit csak tudsz! Ha ezek beköltöznek nem lesz nyugtod többé! Én lehet, hogy kihívnék ilyen kártevőirtó brigádot, biztos ami biztos. Ha egy ilyen bejönne a szobába ne adj isten álmomban rámmászna, na abba bele se merek gondolni.... :( :( :(
2013. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!