Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Segitseg! Ez milyen pok?...

Segitseg! Ez milyen pok? Veszelyes? (lentebb)

Figyelt kérdés

A piros szobaban bukkantam ra most este, nagyon megijedtem kb akkora mint egy 20 forintos , labakkal egyutt. Milyen pokfajta lehet? Veszelyes is lehet esetleg?

Kep :

[link]


2014. aug. 17. 21:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Beirtam googlebe ezt a kovipokot, de az nagyonnagy pok. Vagy lehet amit lefotoztam az meg kicsi volt?

Egyebkent koszonom a segitseget! De mostanaban egyre tobb ilyen van a lakasban pedig rendszeresen takaritok!!!!

2014. aug. 23. 14:48
 12/14 anonim ***** válasza:
már mint ugy mostanában hogy az elmúlt pár hétben vagy évről évre? mert ha az elmúlt pár hétben akkor valszeg érzik hogy jön a hideg idő, és búvóhelyet keresnek
2014. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem nagyok, csak gondolom a képeken amiket néztél, nincs mihez viszonyítani.

Kb 2 centisek te meg azt írtad hogy kb mint egy 20 forintos, ez így nagyjából fedi egymást.

2014. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha elengeded viszajönnek....és többen!
2015. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!