Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pokfobia! Mit tegyek? 🐜

Pokfobia! Mit tegyek? 🐜

Figyelt kérdés
Sziasztok nem rég jött ez a pók fobia nem tudom miert elegge elszoktam tőlük nem vagyok elkenyesztetve!! Viszont ez jött es nagyon rossz! Mar a gondolattól kiraz a hideg!!Ha meg pl pok van a szomabma 😫kivagyok ha megpróbálom leutni akkor sosem járok sikerrel pont h mindig sikitozok es karomkodok… Tom h nagyon gazj.. Viszont ez van viszont annyira nem mondanám sulyosnak h orvos kene ha elszokik a sobamba es nemsikerul elkapni akkor nem merem lehunyni a szemem es ha pl a hajam hozza er a boromhoz mar rögtön pokot hiszek… most mit tehetek orvosom kivul?? ? 😢

#Pokfobia🐜
2015. jan. 19. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már a tudattól is rettegsz, hogy ott van egy a szobádban, az azért elég súlyos szerintem. Ha tudnád mennyi élőlény van még amit nem látsz... Neked kell leküzdened fejben a dolgot, a látsz egyet, fogd be befőttes üvegbe és nézegesd. Etesd meg néha, aztán egyre jobban elviseled majd, megszokod és nem fogsz félni. Ismerek olyat aki félt a pókoktól, szerzett egy madárpókot, azóta rajong értük. Nekem is van "pár".
2015. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1.lépésként tanulj meg helyesen írni hisztizés helyett.2.lépésként fordulj bizalommal pszichiáterhez,nem szégyen.
2015. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!