Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan győzhetném le a bogarak...

Hogyan győzhetném le a bogaraktól, pókoktól való félelmemet? Valakinek sikerült?

Figyelt kérdés
Annyira félek ha bejön a lakásba büdösbogár pl, vagy valamilyen gyümölcsből esetleg kimászik egy hernyó, és a pókoktol is irtózom. Hogyan lehetne ezt leküzdeni?
2017. szept. 26. 18:55
 1/4 EvaSz86 ***** válasza:
Én is félek mindentől...főleg az ilyen nagyobbaktól, mint mondjuk sáska. De a pókokra van egy jó módszerem...leveszem a porszívó fejét, és csak a csővel messziről felszívom őket. Nekem mindig azt mondják, hogy jobban félnek ők tőlem...és azért a legtöbb bogár tényleg nem csíp, már ami a ház környékén található. Tartsál otthon rovarirtót, azzal messziről el tudod intézni őket.
2017. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült legyőznöm, pedig szó szerint sikítoztam, ha bejött egy. :)

Igazából nekem egyéni eset, a barátom nálam is jobban fél tőlük, úgyhogy muszáaj volt megmutatnom, ki (lesz) a férfi a háznál :D

De nem akarom bántani őket, ezért mindig pohár-papír segítségével fogom meg őket. Mára már eljutottam odáig, hogy meg is nézem őket a poháron keresztül, némelyik nagyon érdekesen néz ki :)

2017. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy madárpókot. Etetgesd, puszilgasd és megszokod. :)
2017. szept. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet leküzdeni. Mindenféle iszonnyal utaztam ki Ázsiába, néhány héten belül megszoktam a csótány látványát létezését, de a pókokkal nem tudtam megbarátkozni, borzalom volt. Pókiszonyom mai napig megvan.
2017. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!