Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bulikban, partykon mindíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulikban, partykon mindíg elhatározom hogy becsajozok, de végül sose megyek oda a lányokhoz. Hogyan győzhetném le a félelmemet?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy én csúnyának tartom magam. A környezetemből vegyes véleményeket kapok. Talán csak öntik belém az önbizalmat. De a lehetőség kapujában sosem merek próbálkozni mert 99%-ra saccolom az elutasítást. És egyszerűen nem tudom magamban legyőzni ezt. Hogy vegyem rá magam hogy megtegyem az első lépést?
2016. nov. 1. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

nekem a halál gondolata segített.

arra gondoltam,hogy 300 év múlva talán pár fénykép ami marad belőlem és az életemből,ezért nincs mint veszítenem,mit számít az,hogy most odamegyek és sikert aratok,vagy kudarcot.

semmit.

a remény az ami elbizonytalanít.

de ha nincs remény,akkor nincsen bizonytalanság sem,csak a határozott tettek amik sikerhez vezetnek.

2016. nov. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég sok alkoholt ittam, aztán odamentem végül. Kétszer sikerült bátorságot gyűjtenem, mindkettő pozitív reakcióval végződött. Annyi, hogy olyanokhoz mentem oda, akik már szintén eléggé ki voltak ütve. Garantálom, hogy én csúnyább vagyok, mint a 90% aki itt annak mondja magát, mert józanon, amikor nincs buli, én sem kellek senkinek a külsőm miatt.
2016. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Lövésből lesz a gól, de ezt már részletesen leírtam egy másik kérdésnél.
2016. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Melyik volt az a kérdés?
2016. nov. 1. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!