Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pók tartással kapcsolatos...

Pók tartással kapcsolatos tanácsok? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek, pókot szeretnék tartani, terráriumban, elsősorban tarantulát vagy ahhoz hasonló szép nagy pókot, tudnátok ajánlani fajtákat? És hogy hol tudnék beszerezni hozzá felszerelést, abból milyet, táplálékot stb. Mobndhatni hogy teljesen sötétben vagyok a témával, de szeretném "kitanulni".


Köszi hogy végigolvastad! :)



2019. júl. 19. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

(Bocsi ez most nem lesz hasznos valasz.)


Hát én már ettől a kérdéstől is libabőrös vagyok!!!! Házipókot szívesen adok a madárpókod mellé. :D


Üdv: egy pókfóbiás lány

2019. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

kezdésnek szerintem elég egy brachypelma. nyugisak nem nagy igényűek. én egy brachypelma vagans-al kezdtem. szivós, rajta megtanulhatod a póktartás alapjait. amit biztosítani kell nekik az a búvóhely, min. 5 cm talaj, és ivóvíz. kezdésnek elég egy talajlakó, ha nagy pókot szeretnél akkor ajánlom a lasiodara parahybanát. hatalmasra megnő aráynlag nyugis, jó étvágya van. a talajt 3/4-es arányban párásítsd! később a fánlakó fajokat is ajánlom, gyönyörűek, de azonban már tőbb az igényük, és gyorsak.pl.: heteroscodra maculata. a felszerelést szinte bármely kisállatkereskedésben megtalálod. ajánlom Duducsepel videóit.elesége dúbia, csokicsótány tücskök, gyászbogárlárva lisztkukac. bugs-word-ról megtudod rendelni.

bármi kérdesed van irj itt. :)

2019. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!