Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Titeket zavarna ha a szomszédo...

Titeket zavarna ha a szomszédotok emukat tartana?

Figyelt kérdés

Kertes ház nagy kerttel. Valószinű a jövőben emukat tartok majd.

Jelenleg csak külterületen vannak a madaraim, ott nincs szomszéd.



#vadállat #futomadár #emuk
2019. nov. 29. 19:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Kertes házban lakom, nem zavarna az emu a szomszédban.

Sőt, jobb mint a disznó, meg az állandóan ugató kutya.

2019. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavarna.Élőben még nem is láttam,szerintem meg is kérdezném,hogy megszabad-e nézni őket(messziről természetesen).
2019. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzatoknak szokott állattartást szabályozó rendelete lenni, ezt kellene először elolvasni.
2019. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
90%

Ameddig nem zavarják az életem (nem hangosak, nem jönnek át) és a szabályoknak megfelelően tartod (elég helyük és élelmük van), abszolút nem zavarna.

Sőt, szerintem szívesen nézném őket.

2019. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Az emukat évekkel ezelött kivették a veszélyes állat besorolásból.

Előfordul szökés az országban, de ez igen ritka. És emberre nem támad, az tuti.

Végzettségem megvan, hely szükséglet is adott.

Csongrád megye déli részén megtekinthető. Elvileg februártól lesznek majd kis csíkos emu bébik is.

2019. nov. 30. 11:04
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Normális tartás esetén nem zavarna (vagyis érts hozzá, nekik legyen megfelelő, más életét ne zavarja meg). Lehet, hogy kérnék egy emutojást is. 🙂
2019. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Speciel én személy szerint örülnék neki :)
2019. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Többnyire pozitív a hozzáállás, ez megnyugvás nekem :)

Míg állatok közt van az ember, addig megnyugszik, és elfelejti az emberek okozta stresszt. ;)


Nem reklám céljából tettem ki a kérdést. Ám ha érdeklődés, kérdés merül fel a madarakkal kapcsolatban, azokra üzenetben válaszolok.

2019. nov. 30. 17:52
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi az offért, de ők ha jól tudom déli állatok, télen hogy vannak el? Bírják a hideget, vagy ilyenkor bent vannak valahol? :D
2019. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ausztrál állat.

Szaporodási ideje az ottani nyár, az itt pedig tél. Azaz december-február közt rakják le 20-30 tojásukat. Tojásaikat emiatt el kell venni mielött megfagynának, és keltetőgépben megy a tojások kikeltetése.

Kint telelnek, be is lepheti a hó. Vastag, jól szigetelő tollrétege miatt jól birja akár a -20 fokkal sincs baja. Van nekik féltető ahova be mehetnének a hó elöl, de nem mennek be.

2019. nov. 30. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!