Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha leteszem a vadász vizsgát...

Ha leteszem a vadász vizsgát Ak-47 puskával vadászhatok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 11:08
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
80%
A legtöbb golyóspuska is 7,62 es. És szerintem egyáltalán nem pontatlan az AK. Az más kérdés, hogy amit a seregben adnak, ha nem AMD-t kapsz, azt már elötted százan dobálták. A válasz, természetesen nem, nem vadászhatsz vele. Nem is értem, hogy jut ilyen eszedbe.
2020. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%

# 11/11

Tévedsz! 1963-64-ben cserélték le a PPS-fegyvereket nagyobb tűzerejű A K-47- , majd utána 1970 körül jöttek az AMD-k.

2020. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Saw Gerrera ***** válasza:
100%

Én nem vagyok se vadász, se katona. De szerintem, ha azt sem tudod, hogy az AK-47 gépkarabély és nem puska, akkor inkább ne menj vadásznak. Veszélyes lehetsz, főleg magadra.

Ne menjen vadásznak egy ilyen tudatlan ember, aki azt hiszi, hogy a háborúra, emberölésre, harcra tervezett tűzfegyver passzióból űzött vadászatra alkalmas. Akár adnak rá engedélyt, akár nem.

Szerintem.

2020. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mintha kis-pisztollyal mennél vadászni, mert AK-47 helyett ennyi erővel ugye azt is mondhattad volna. Nem a célra való, ennyi a történet.
2020. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Sorozatlövésre is alkalmas fegyver tartására, mint az AK-47 is, nem adnak magánszemélynek engedélyt. Nemcsak Magyarországon nem, hanem még az USA-ban sem. Túl veszélyes fegyver, amely tömeggyilkosságra is alkalmas. Kizárólag a fegyveres szolgálatot teljesítő alakulatoknál lehet ilyen legálisan, kereskedelmi forgalomba sem kerülhet. Én még voltam sorkatona és lőttem ilyennel. Nagy pusztítást tud végezni, másodpercenként 3 töltényt lő ki. Ilyet polgári személy kezébe adni őrültség volna. De mindettől függetlenül a hazai vadászati etika szerint sem szabad nemhogy sorozatlövő, hanem még automata fegyverrel sem vadászni, mert a vad és a vadász "párharcában" a vadnak is kell adni esélyt, hogy ha a vadász hibáz a célzáskor, a vad elmenekülhessen.
2020. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%

ak47-ből nem csak sorozatlövő van, így sport célra akár azt is lehet birtokol


de tény, hogy vadászati célból nem engedélyezett

2020. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
No, utolsó, te sem voltál katona.
2020. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
9- es, ha lenne engedélyed, akkor olyan olyan alapvető dolgokkal tisztában lennél, amikkel láhatóan nem vagy!
2020. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%
aha, mesélj még utolsó :)
2020. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
na de halljuk, mivel is nem vagyok tisztában, kíváncsivá tettél
2020. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!