Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A város csökkent forgalma...

A város csökkent forgalma miatt bemerészkednek a vadállatok lakott területekre?

Figyelt kérdés

Róka, vaddisznó, bagoly, szarvas, hasonló nagytermetű Állatok.

Nem nevezzük nevén a krízishelyzetet, de tavaj novemberben rókát láttam a lidl parkolóban, vaddisznót a játszótéren, őzet a Dunaparton innen. Baján lakom nincs messze a gemenc.



2020. ápr. 1. 03:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Róka, vaddisznó eddig is voltak, ők "multikultik". Szarvas-őz azért nem, az most sincs.
2020. ápr. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Galambok már megjelentek a metrón.
2020. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt Brassóban a medvék már csoportosan korzóznak az utcákon, már nappal is :(
2020. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Laylah ***** válasza:
Tavaly vagy tavalyelőtt Miskolcon simán mászkáltak a főúton a medvék, szóval ehhez nem kell vírus. Engem jobban aggasztana az, hogy jutnak ki a városból...
2020. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magyarországon nincs is medve! Miskolcon hogy láthattál megvét? Hagyak nem a vezetékneve medve mint a Medvecki.
2020. ápr. 8. 16:23
 6/8 Laylah ***** válasza:
2020. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a medve egy évnél régebbi hír!
2020. ápr. 14. 02:02
 8/8 Laylah ***** válasza:
Akkor javaslom, olvasd el még egyszer a kommentemet... Azzal kezdtem, hogy "tavaly, vagy tavalyelőtt".
2020. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!