Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen vadállatot tartsak!?...

Milyen vadállatot tartsak!? (lent mindenképp olvasd el)

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta valahogy különc voltam! :( Ennek annyira nem örülök,mert a "normális" dolgok sosem feleltek meg,mindig többre vágytam.Szeretnék egy "házi"kedvencet.És már unom a kutyus-macska felállást! Milyen vadállatot tarthatnék otthon (egyenlőre 1 évig panelban) kertesházban?


(Légyszi értelmes válaszokat! Ne olyanokat hogy pl: elefántot, hogy taposson szét! :D)


2010. júl. 30. 11:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

hangya, csótány... ezek mind vadon élő állatok.

Viccen kívül, most mi a francra gondoltál? A panelodban?

2010. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%
Mókus, görény, róka.
2010. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak a különcséged miatt nem kéne vadállatot tartani otthon, ráadásul panelban! Ráadásul a legtöbb vadállat védett, szóval még törvénysértést is elkövetnél. Azért vadállat a vadállat, mert nem háziállat! Ha mindenképpen valami különlegeset akarsz, szerezz be egy gekkót, kígyót, vagy pókot, olyat Pesten a nagyobb állatkereskedésekben kapsz.
2010. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
100%
Madárpók, Kígyó...
2010. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Először is panelben nem hiszem, hogy tarthatnál. Gondolod, hogy az ÖSSZES lakó aláírná, hogy te ilyen-olyan állatot tarthass?

Plusz belegondoltál, hogy mennyi pénzbe is kerülne? Havi 100 alatt biztosan nem úszod meg. (Ha csak egy nagymacskát veszel alapul).

Azt nem lehet úgy otthon hagyni, mint egy kiskutyát. Sétáltatnod kellene, szájkosárral. Belegondoltál, hogy mivel jár mindez?

Kertes házba, ahonnan kiszökhet, meg pláne nem tartanék.

2010. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, utálom a fajtádat. Ahelyett, hogy azon büszkélkednél, milyen "különc" vagy (szerintem inkább ostoba és hígagyú), gondolkozzál már el légyszi, már ha ez nem esik nehezedre, hogy vajon a vadállat örülne-e neki, hogy egy másik barommal kelljen egy panelban laknia. Ha már annyira eredeti akarsz lenni, akkor tarts vaddisznót a fürdőkádadban, esetleg járj visszafelé, az is különcség, és azzal még nem is ártasz senkinek.
2010. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
100%
A kígyó vagy pók senkit sem zavarna...
2010. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Hát izé...Arra gondoltam,hogy panelba amíg kicsi,de akkor felejtős! Meg igazából olyanokra gondoltam,hogy vadászgörény ilyesmi.Nem olyan nagy dolgokra...
2010. júl. 30. 12:17
 9/37 Septimius ***** válasza:
100%
Madárpók, egy szép nagy kígyó, skorpió, esetleg egy akvárium pirájákkal. Kevésbé vérengző hírében álló, érdekes állatok: békák-gőték, mókus, mosómedve (?), sün.
2010. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Gekkó, kígyó, gyík, kaméleon, madárpók, teknős, leguán, csíkosmókus stb. Mind beszerezhető állatkereskedésből és tulajdonképpen vadállatok. Nehogy azt csináld, hogy az erdőből hazaviszel egy kisrókát vagy egy őzgidát, mert azoknak az erdőben a helyük!
2010. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!