Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A kerítésbe vezetett áram véd...

A kerítésbe vezetett áram véd a róka elől?

Figyelt kérdés

Tyúkólban alszanak a tyúkok, ami be is van zárva, de az udvaruk olyan kerítéssel van körbe véve amibe éjszaka áram van.

Nem tudom pontosan milyen az áramerősség, de nem halálos a rókára nézve, csak éjszaka van bekapcsolva.

Fogtam már meg, azért erősebb mint a villanypásztor, átmászni nem tudnék rajta mert olyan fájdalmat okozna, de az hogy egy pillanatra megérintem még tűrhető.

Szürkületkor már megkörnyékezte a róka, de akkor észrevett minket, így elfutott.

Tudom, hogy mennyire rafinált állat, így kicsit félek hogy ez nem elég védelem.

Kb. 1.5 méter magas a kerítés, szerintem azt simán átugorja, és azt gondolom az ól kinyitása, vagy az abba való behatolás nem jelent neki különösebb problémát.

(bár én biztonságosnak vélem az ólat, de az nem jelent semmit, volt már ilyen jellegű tapasztalat)

Van aki azt mondja, hogy az áramot érzi, és mivel nem tudja milyen erős, vagy hogy halálos e ránézve, nem fog a közelébe menni.

Szerintetek?



2021. febr. 10. 14:11
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Jajmár még mindig nem kussolnak be a fotelhuszárok, én meg már azt hittem valaki írt valami értelmeset.

Továbbra sem képes agyonvágni egy embert az a szar, ne féltsétek már ennyire az amúgy nem létező tetvedék betörőket, basszus, már tényleg belevezetek 20 ezer voltot, csak hogy joggal pofázzatok itt :DDD

2021. febr. 17. 17:34
 32/32 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg az a véleményem, hogy csak az az ember tudja védelmébe venni a tolvajt, aki még nem lakott fertőzött környéken. Mert aki csak egyszer is megtapasztalja a pirézek "munkásságát", az többet nem fog ilyet leírni.

de nem vette senki védelmébe, hát nem érted? Hát ezek szerint nem. :D

2021. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!