Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Jaguárt lehetséges háznál...

Jaguárt lehetséges háznál tartani?

Figyelt kérdés
Nem a törvényi keretekre gondolok most, mert azok biztos, hogy tiltják, mivel vadállat, hanem a gyakorlati tartására gondolok. Ha születése óta én nevelném, etetném, gondoznám elfogadna gazdájának vagy engem is megtámadna idővel?

2021. febr. 23. 19:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Lehet tartani, de nem érdemes. Még egy jóízűt beszélgetni sem tudsz vele, mert folyton félbeszakít.
2021. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Nappaliban a kandalló előtt fekszik nálunk. Legalábbis a szőrméje. :-) Lehet utálni és lepontozni. XD
2021. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Tizenkét hengerest vegyél
2021. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy neveled fel kiderül.

Szerintem nem támadna meg ha együtt nőttök fel.

Te vagy az egyetlen igaz társa akivel jól szórakozik.

Viszont mégse egy kutyafajról van szó.

A macskák tudnak túlzásba esni játéknál,így feltételezem a jaguár is ilyesmi. Ha felvan pörögve akkor történhet baleset. De megérne egy próbát :D

2021. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyalogosvédelem szempontjából nem a legnyerőbb választás: az eleje veszélyes. Mindkettőnek. 🤷🏻‍♀️ Cserébe sokat eszik - szintén mindkettő. Szólíthatod Dràgàmnak, meg is simogathatod: kerekes verzió vigyáz rád, a másik úgy szeretlek, majd' megeszlek. Kisoroszlánnal játszottam már, ő olyan volt, mint egy XXXL - es kismacska. Ezzel a cicával nem mernék.
2021. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ilyen jaguárt nyugodtan. :-)

[link]

2021. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A vadmacskák csak 1 vagy 2 emberhez kötődnek, mégpedig azokhoz, akik felnevelték őket. Mást nem fogadnak el. De még így is megölhetne, mert ő téged is fajtársának lát, és nem kezel gyengébb félként, tehát akaratlanul is, játékból is megölhet.
2021. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Egyrészt amúgy is kevés jaguár van, úgyhogy nem lenne túl jó ötlet tartani egyet. Ja és szerintem így is megtámadna.
2021. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!