Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol tudok bejelentést tenni...

Hol tudok bejelentést tenni azonnal, ha a városban látok valami vadàllatot?

Figyelt kérdés

Éjszaka vaddisznót kameràztak a belvárosban, ráadásul kicsinyekkel. Ilyenkor elég veszélyesek is lehetnek. Hol tudom ezt adott esetben azonnal jelezni? Megmondom őszintén kissé félek is attól, hogy éjszaka találkozom valami hasonló esettel a városban. A munkahelyem miatt sokat kell mászkálnom sötétben is.

Tudom, hogy azért jönnek be a városba, mert az ember kiírtja a természetes élőhelyüket, amit nagyon sajnálok is, de most ebbe ne menjünk bele. Én például nem szemetelek az erdőben, nem vadászok, meg stb. Szeretem az állatokat, de azért egy vadállat lehet veszélyes is, pláne ebben az időszakban.


2021. aug. 2. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Melyik város belvárosa???
2021. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
112.
2021. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miskolcról van szó.
2021. aug. 2. 12:35
 4/5 A kérdező kommentje:
A 112-n legutóbb bejelentést tettem, hogy a földön fetreng egy ember, és nem bír felállni, rosszul van, és nem mentőt küldtek ki, hanem rendőrt, ráadásul azok is majdnem egy óra után jöttek ki...Szerintem ilyen esetben nem is küldenének ki semmit, ennyit a 112-ről.
2021. aug. 2. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:
97%

A 122 az egy vicc. Én tegnap hívtam őket, mert az autóúton kószált egy birka, ami a kanyar miatt beláthatatlan volt és baromi balesetveszélyes.


Elmondtam a diszpécsernek a PONTOS helyet és a koordinátákat illetve hogy hol található az állat és fél óráig értetlenkedett, ráadásul olyan szar volt a vonal, hogy alig hallottam valamit.


Mondta nekem is, hogy felveszi a kapcsolatot a rendőrséggel, hátha azoknak jobb a helyismerete, mert nem találja a térképen amit mondok.


Aztán leállt mellettem még 2 kocsi és négyen tereltük le a birkát a szántóföldre, aztán kocsival megkerestük a tulajt...

2021. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!