Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy erősebb férfi elbánik egy...

Egy erősebb férfi elbánik egy nőstény oroszlánnal?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 10:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom, még egy csimpánzzal sem (régebben ez is volt kérdés), nemhogy egy oroszlánnal. :D :D
2021. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Miféle hülye kérdés ez?
2021. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Erőtől függetlenül egy pofonnal letépi az ember arcát. Nem bánik el vele.

És igen, még egy csimpánzzal se, pár hónapja találtam egy hírt, amerikában egy házi állatként tartott csimpánz neki esett a gazdájának, ott volt még más is, a segélyhívó felvételét is vissza lehet hallgatni, és azt is lehetett látni mi lett az emberrel. (Gyenge idegzetűeknek nem ajánlom)

2021. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, lehet hogy a nőstény oroszlán még kis kölyök, akkor simán:)
2021. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ha kb 120 kg a test tömege, zsírmentes izomzattal rendelkezik gyors mint egy gepárd vannak fogai és karmai.
2021. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Alapból 2x akkora. Az igaz hogy a nőstény oroszlánok vadásznak viszont ők csoportban szoktak. Ha a hím néha elmegy vadászni akkor ő egyedül is képes egy bölényt leszedni.
2021. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Életének első pár hetében igen (amennyiben a szülője nincs ott).
2021. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy bánik el.. ekkora marhaságot kérdezni. Az oroszlánnak egy harintásba kerül, és vége a csávónak...
2021. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Halakkal és Vízöntővel talán
2021. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

8-as: Ja lol. 6-os voltam, félreolvastam a kérdést.

Igen egy emberférfi nem tud versenyre kelni azzal az erővel amit egy nagymacska képes kifejteni.

Láttam pár videót. Volt ahol az oroszlán ráugrott a gondozójára. Persze játékból. A gondozónak nehezére esett egy helyben állni maradnia.

A másik amit láttam az kötélhúzó verseny egy tigrissel.

6 felnőtt férfi nem tudott elhúzni azt az egy nagymacskát.

Most az a kérdés hogy esetleg egy nagy késsel vagy fegyverrel lelehetne teríteni egy nőstényoroszlánt. A válaszom meg az hogy talán. Egy amatőr biztosan nem kerül ki onnan élve.

2021. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!