Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy erősebb férfi elbánik egy...

Egy erősebb férfi elbánik egy nőstény oroszlánnal?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 10:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
7%

"Egy erősebb férfi elbánik egy nőstény oroszlánnal?"


Ha te tudja fejelni akkor szerintem van esélye

2021. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
*le tudja
2021. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%
#21 pont olyan hülye vagy, mint a kérdező.
2021. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
50%
Ezt most nem tudom ,hogy bóknak szántad vagy sértésnek
2021. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#24 nem baj :)
2021. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Eszközök nélkül és egyedül szerintem nem.


Az emberi faj képességeit nem a mozifilmek, a mítoszok és hasonló, sokszor a valóságtól teljesen elrugaszkodott képzelgések alapján ítélik meg. A mi erősségeink az eszközhasználat, a csoportos fellépés és, hogy gondolkodunk. Minek puszta kézzel rámenni egy oroszlánra, amikor egy vadászpuskával egy kilométerről képes vagyok kilőni azt? Érted mire gondolok?


Kenyában a maszáj harcosok között a beavatási szertartás része volt egy oroszlán leölése, régen mikor még sok volt az oroszlán a férfiaknak (állítólag) egyedül kellett oroszlánra vadászniuk, DE akkor is fel voltak fegyverezve széles pajzzsal, vashegyű lándzsával, dárdákkal, stb.

2021. dec. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ha mondjuk a férfi felmászik egy fára, és az oroszlán utána mászik de leesik és rosszul esik és eltörik a gerince a oroszlánnak. Akkor simán menne a művelet.
2021. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!