Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy erősebb férfi elbánik egy...

Egy erősebb férfi elbánik egy nőstény oroszlánnal?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 10:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha van nála lőfegyver, akkor igen.

Vágófegyverrel esetleg megsebezheti.

Amúgy meg nem.

2021. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
16%

Simán! Egy jól irányzott ütés kérdése!

Tavaly nyáron szafaritúrán voltunk. Kiszálltunk a kocsiból az idegenvezetővel és messzebb mentünk a kocsitól. Tudni kell rólam, hogy nem ijedekeg senkitől és semmitől!

Ám hirtelen megjelent három oroszlán: kettő nőstény, egy hím. Megindultak felénk. Ránk támadtak! De én gyorsabb voltam náluk! Nem tudtak harapni sem, mert addigra a két oroszlán már a földön feküdt ájultan! Az egyik egy bal horgot kapott, a másik egy jobb egyenest! A harmadik - a hím oroszlán - el akart szaladni, de elé álltam és egy jobb felütéssel őt is a földre vittem!

Bevallom, a kezeim kicsit fájtak, de nem volt nehéz kiütni három oroszlánt! Gorillát is ütöttem már ki! Még egy medvét is becsicskítottam már egy jól irányzott fejrúgással!

2021. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
16%
*nem ijedek meg senkitől
2021. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
72%
12, aztán legalább megbecstelenítetted őket, hogy tanuljanak az esetből? :P
2021. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

12 aztán felébredtél és moshattad ki az ágyneműt, mert teljesen össze izzadtad az éjjel. Igen, ilyen is előfordul.

Persze, megesik, hogy egy gyengébb, fiatalabb vagy idősebb, lassabb ügyetlenebb vagy emberhez szokottabb oroszlánnal összefut az ember egy ilyen helyen, de hogy egyszerre 3-mat te puszta kézzel lenyomtál, na azért a nagyot mondás ott van. Vagy esetleg 3 kölyök volt, vagy egy rezervátumban voltál ahol vannak olyan szelíd oroszlánok hogy simogatni is lehet őket, akkor meg kiszinezted a sztorit :D

2021. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem, gondolj bele. Már egy nagyobb testű kutyával se, például pásztorkutyával.
2021. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%
Egy pumával talán, de egy nőstény oroszlán hatalmas, olyan erővel hogy egy lovat is egyedül a földre visz. Szegény férfinek előbb lenne vége mint hogy sikítani tudna.
2021. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Mivel a nőstények vadásznak, rutinos gyilkosok. 0 esély, ha megtámad és kb 30s az életből, amíg még kap egy kis oxigént az agy.
2021. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

aug. 29. 10:53


Na de lehet hogy a gazdája egy 90 éves idős bácsija/nénike volt aki már a kezét is alig bírja fel emelni. Nem írják hogy a gazdája mondjuk egy 130 kilós profi boxolós vagy ketrec harcos volt. Az is lehet hogy egy max 40 kilós törékeny nő

2021. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Engem egyszer megtámadott 9,vagy 10 cigány, akarom mondani oroszlán, nem tudom pontosan, hazudni meg nem akarok. Na, a lényeg az, hogy nehezen ugyan, de eltudtam intézni őket
2021. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!