Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan lehetne összehaverkodni...

Hogyan lehetne összehaverkodni az állatkertben az orangutánokkal és a gorillákkal, csimpánzakkal?

Figyelt kérdés
Vannak olyan sztorik meg jutub videók különböző állatkertekből ahol haverként fogadják a látogatót, kommunikálnak vele üvegen keresztül és ilyenek.

2022. máj. 13. 19:14
 1/8 anonim válasza:
63%

Szerintem ne próbáld meg mert bajod esik ha nem értesz hozzájuk profin. Meg szabályellenes hogy bemenj hozzájuk az állatkertben.

Ha állatkertben dolgozol az már más, de én személyesen akkor se próbálnám meg.

attól még hogy van yt videó barátságos majmokról, attól még ugyanolyan vadállatok amik kárt tehetnek benned. :)

remélem segítettem.

2022. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Nemrég volt egy kérdező, aki s.ggrepacsit akart játszani a páviánokkal. Abban a kérdésben már kiveséztük a témát :D
2022. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen legálisan gondoltam üvegen keresztül ahogy a videókban is. Mégis hogy tudnék bemenni oda, gondolkozz!
2022. máj. 13. 19:23
 4/8 anonim válasza:
95%
Szia! Szerintem amelyik állattal ilyet csinálnak, az az állat eleve "érdeklődik" az emberek felé. Én még amikbe voltam állatkertekbe, ahol ilyen barátságos, érdeklődő lett volna egy ilyen állat, általában elvannak mással.
2022. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nézz tükörbe.
2022. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thunderfairy ***** válasza:
47%
Inkább egy szép lányt szerez magadnak.
2022. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Adjál neki banánt.
2022. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél zoo csemegét és menj naponta. Fel fognak ismerni és rájönnek már megint jön a fószer aki kaját ad 😅
2022. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!