Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan lehetne örökbe vagy...

Hogyan lehetne örökbe vagy ideiglenesen befogadni pl őzet vagy őzgidát vagy akármilyen erdei állatot, hogy segíthessek a vörösiszap károsultjainak?

Figyelt kérdés
Láttam h őzgidáknak is esett bajuk, és nekem hatalmas kertben van és segíteni szeretnék, mindenféle állatot befogadok. Hol lehetne érdeklődni ilyen állatok befogadásáról?
2010. okt. 7. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Noé állatotthon

őket láttam h segédkeznek

kérdezd őket

2010. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
őzet sehogy. az eddig vadállatként élt, miért gondolod hogy most kedvesen fog sétálgatni a kertedben? Megpróbálják kezelni és ha túléli megy vissza az erdőbe, ha nem sikerül vadasparkba kerül, vagy elpusztul.
2010. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állat Mentor jól írta a dolgokat. Viszont az nagyon jó, hogy segíteni akarsz az állatoknak. Érdeklődj, hogy ha őzet nem is, de mondjuk sünt vagy hasonlót tarthatsz-e. Persze olyant aminek már nem kell semmi különleges ellátás, csak mondjuk fel kell erősíteni egy kicsit. És arra is gondolj, hogy nem háziállatok, szóval egy idő után (minél hamarabb) vissza kell vinni a természetbe.
2010. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, persze, mondták is h vegyek, de én vettem egy kutyust tenyésztésre, ez volt minden álmom és most azt se tudom h mit tegyek akkora a lelkiismeret furdalásom :S Eddig mindig mentettem befogadtam meg elláttam állatokat és most h megvettem őt nagyon rossz érzésem van ezért akarnék még jobban segíteni :) Egyébként most szervezkedek h befogadója leszek egy 10 éves 3 lábú németjuhász keveréknek :) És máris megnyugszom majd :) Csak segíthetnékmég egy kicsit az iszaposoknak is. Ezen már napok óta ki vagyok borulva :S
2010. okt. 8. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld inkább az őzlábgombát.
2010. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
???
2010. okt. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!