Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Fekete párduc, vagy egy...

Fekete párduc, vagy egy rottweiler az erősebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bizonyára többen ismeritek Lunát,a fekete párduct,és a rotit,akikről soknvideó van fennt youtube-on. Őket néztük a párommal,és egy idő után azon kezdtünk gondolkozni,hogy melyik lenne az erősebb. Most igazánól nem konkrétan erre a párosra gondolunk,hanem általánosságban. Egy fekete párduc,vagy roti?

Megnyugtatásként írom hogy nem való ok,nem is vitatkoztunk,csak ellentétes ebben a szempontban a véleményünk. Ez olyan nekem,vagy neked van igazad szitu. Ha jönnek válaszok,megírom,hogy ki melyik állatot tartotta erősebbnek. 🙂



febr. 29. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Fekete párduc
Rotweiler
36 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
75%
14 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
febr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na ez szép... 40 éves vagyok. Igaz,pár betűt elütöttem,mert nem csak erre koncentráltam. Ha nem jött át a kérdésem lényege,akkor sajnálom. További szép estét. Több választ nem is várok.
febr. 29. 21:31
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Nagymacskák rendszeresen zsákmányolnak kutyákat,youtube-n vannak videók.Mondjuk nem szemtől szemben,hanem meglepi,lefolytja.
febr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
40 évesen nem gond, hogy ezen gondolkodtok, eszmefuttatásokat végeztek, de kérdést kiírni róla már egy súlyosabb fokozat...😁
febr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igen,igazad van,mi ilyen bohókás páros vagyunk😁. Sokszor viccelődünk, és a kérdés kiírása is úgy született meg,hogy kérjük a közönség döntését. Tudom,van google meg olvassunk utána,de az nem ugyanolyan.

Kicsit rosszul esett az első válaszoló kommentje. Ezúton szeretnék tőle is elnézést kérni.

febr. 29. 21:49
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
4-es vagyok a kérdésre válaszolva (mert ez elmaradt 😁) szerintem a testi fölényei miatt a párduc. Persze a súly nem az erő függvénye, de az állatvilágban szerintem hasznos tényező.
febr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ezek szerint állatkertben sem láttatok még leopárdot... Egyet pöccint, és a roti megnézheti a belsőszerveit kívülről
febr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
jézusom
febr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Hogy jön ide Jézus?A kutyák csak a náluk kisebb házimacskával tudnak arcoskodni,a nagymacskák viszont zsákmányként tekintenek a kutyára,

párduc,leopárd,jaguár-simán elvisznek egy 40-50 kilós kutyát a több méteres kerítésen keresztül.

márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
Egy leopárd(tudniiliik a fekete párduc a leopárd fekete színváltozata) bármilyen kutyát lefojt és kibelez rövid idő alatt. De még egy kisebb hiúznak sem lenne komolyabb problémája a rotival. Azonos méret mellett a macska mindig jókora előnyben van a kutyával szemben, márpedig a párduc és a roti kb. azonos méretűek. Ha mondjuk a leopárd egy fiatal, túl öreg, beteg példány akkor persze más a helyzet, de szerintem ti nem erre az esetre gondoltatok.
márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!