Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Most mit csináljak vele?

Most mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam egy vörös vércsét (az úton feküdt , nem tudott mozdulni, meg van lőve a szárnya)hazavittem de majd csak holnap tudom bevinni az állatkertbe. Addig egy nagy papagáj ketrecben van adtam neki virslit meg sült húst van vize, de egész nap csak fekszik. Amúgy nem nyúlok hozzá csak akkor vagyok ott ha enni adok neki.

Amíg nemtudom az állatkertbe vinni mit csináljak vele (a fent említetteken kívül)?


2010. okt. 25. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, mivel nem is tudsz vele mit csinálni. Adj neki enni, és hagyd pihenni, többet nem tudsz érte tenni, majd holnap vidd be :) sok sikert és majd meséld el mi lett
2010. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A golyó még benne van? Ha igen, akkor az gond. Nem sokat tehetsz érte.

Ha nincs már benne, akkor betadinnal esetleg törölgesd a sebet. Az etetés ok, vize is legyen.

Ezt tenném én. Többet nem tudok...


Mielőbb add madarászkézre, állatkertbe!!!

Eszik?


Első hsz.: paraszt vagy. Olvasgasd inkább a KRETÉN magazint, minthogy ide irkálsz.

2010. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, még az előzőnek szólt!!!

Ne har.

Annak aki azt írta, hogy az ablakon lökd ki...

Sorry!!!!!!!!!!!

2010. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elviheted a helyi állatorvoshoz, vagy az állatkórházba is, sőt ügyeletük is szokott lenni. De ha felhívod a dokit telefonon biztos ad valamilyen tanácsot, hogy túlélje az éjszakát.
2010. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már elvittem az állatkertbe (ma d.u.)szerencsére túlélte az éjszakát, és még egyszer köszi a válaszokat :)
2010. okt. 26. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!