Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Animal planet. Wolfman....

Animal planet. Wolfman. Farkasokkal él a csávó. Most szerintetek normális? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
10 tagú farkasfalkához bevitte a feleségét.Persze előtte megtanította a feleségét egykét dologra. A farkasfalkában a lejjebb lévő tagra morognia kellett, a falkavezér felé fordulva pedig nyüsszögni , "vonyítani".Szerintem akkor is beteg az ember. Egy vadállatnak akkorsem lehet kiszámítani a viselkedését. Ott morgott a falkavezér a nő feje előtt. Mit csinált volna ha széttépik a feleségét? Ti bemernétek vállalni?
2010. nov. 5. 17:47
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

18:06



jaja. ezért nemértem a bátorságát.

2010. nov. 5. 18:07
 12/26 Norczy ***** válasza:

én nagyon is irigylem a fazont. És igen be merném vállalni! A legjobb dolog lehet!

Amúgy meg nem kiszámíthatatlan a farkas, fontos szabályok vannak az életükben amit csak be kell tartani és nem lesz bajod! Ők nem emberek hogy a szemben veled mosolyog, megfordulsz és hátba döf.

2010. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám be. De én nem is értek a farkasokhoz. De az a fickó ért a farkasokhoz, pontosan tudja szerintem, h meddig mehet el, mit csinálhat, h ne bántsák. Ha meg esetleg ő nevelte fel a farkasokat, akkor még kötődnek is hozzá, és még kevésbé fogják bántani. A feleségét meg gondolom nem kényszerítette, magától akart bemenni. Am nem vérszomjas vadállatok a farkasok és őszintén szólva értelmesebbek is mint néhány ember... Am egy kicsit én is irigylem a fickót, h ilyen harmóniában van a természettel.
2010. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám... Tök jó lehet eljátszadozni elük, de a nyers hús... Hát.. öhm... :D
2010. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Eljátszadoznál velük? Ők játszadoznának veled... Ezek nem kiskutyák. Ha nem tekintenek a falka tagjának, véged.
2010. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
ezaz...vagy ha egy olyan mozdulatot teszel ami náluk úgymondd rosszat jelent, akkor neked mennek aztán csumivan..
2010. nov. 5. 19:02
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nemnormális, aki nem érti meg, hogy az ember is a természet része, így harmóniában kellene élni azzal. A pasi az egész életét a farkasok megértésének, és a életük tanulmányozásának szenteli, a felesége is egyetért vele, és mindenben vele tart, szerintem ez egy gyönyörű hivatás, és több ilyen jó értelemben"elvetemült" ember kellene a világban. Valószínű majd egy farkas fogja okozni a halálát, de ő ezt nagyon jól tudja. Én nem mennék be a farkasokhoz, mert félek a kutyáktól, és mivel ők az őseik, hát tőlük meg még jobban.
2010. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem szólok hozzá bővebben, csak azt akarom mondani, hogy azokkal értek egyet, akik bemennének, sok jót hallottam tőlük.
2010. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Farkasokkal élni? hmm.. igen, a kedvenc állataim :D még szép hogy bevállalnám :P
2010. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 der jager ***** válasza:
bevállalnám mert sok pénzt adnak ,megha megtámad egy farkas azt úgy is kinyirják meg van biztosítás
2010. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!