Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Animal planet. Wolfman....

Animal planet. Wolfman. Farkasokkal él a csávó. Most szerintetek normális? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
10 tagú farkasfalkához bevitte a feleségét.Persze előtte megtanította a feleségét egykét dologra. A farkasfalkában a lejjebb lévő tagra morognia kellett, a falkavezér felé fordulva pedig nyüsszögni , "vonyítani".Szerintem akkor is beteg az ember. Egy vadállatnak akkorsem lehet kiszámítani a viselkedését. Ott morgott a falkavezér a nő feje előtt. Mit csinált volna ha széttépik a feleségét? Ti bemernétek vállalni?
2010. nov. 5. 17:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

utolsó


:D:D:D::D:D:D:D amúgy ja..teljes mértékben igazadvan:D

2010. nov. 7. 14:52
 22/26 A kérdező kommentje:
ja de mondjuk szerintem ha megtámadna az egyik , nemjönnél ki élve...szóval baszhatod a pénzt:D
2010. nov. 7. 14:53
 23/26 Septimius ***** válasza:
100%
Inkább bevállalnám, minthogy valami rossz közbiztonságú (Pl. Ecuador, Guatemala) országba elmenjek turistának :D Onnan ezrével jönnek a fotók, hogy kb. csak úgy lelőnek az utcán! Hozzájuk képest a farkasok igazán úriemberek, ok nélkül nem fogják őket széttépni. Sőt, mennyi történetet hallani még Magyarországról is, hogy kirabolták, elgázolták, megerőszakolták, agyonütötték, kutyák tépték szét stb. Szögről-végről annyit, hogy szerintem nagyobb biztonságban vagy egy farkasfalkában, mint ha kimész az utcára :)
2010. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

1= nem CSÁVÓ, felnőtt ember, tudós.

2.= NE betegezd le, mert ez nagyon komoly munka,nagyon bátor okos ember!

3.= Ez nem úgy megy hogy valaki "csak úgy bevállalja"! Ez az ember nagyon sokat tanult a farkasokról, ért hozzájuk, tudja, hogy milyen testbeszéd mit jelent. És egy csomó engedély is kellet hozzá.

Na.

2011. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
És még valami: a farkas NEM vérszomjas állat!
2011. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Baz*meg nem vérszomjas állatok!! Akkor lesznek azok ha te pl. bemennél közéjük aztán beszarva nyöszörögnél hogy jaj csak ne bántsanak - na akkor már látják hogy félsz és ők ezt megérzik aztán már vége az életednek... És sztem normális dolog, mivelhogy a farkasok tanulmányozására használja amit csinál. Na ennyit erről, ha pedig nem érted hogy miért csinálja az a "csávó" ezt az egészet, akkor meg minek raktad föl a kérdést. -.-
2011. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!