Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért szereti olyan sok...

Miért szereti olyan sok leányzó a lovakat és a delfineket?

Figyelt kérdés

Általában a két állat imádata együtt jár, és már tizenkét évvel ezelőtt is jelenség volt, tehát nem mai, főleg, hogy a többség élőben még egyiket sem látott.


(én láttam már vadon élő delfint, meg is könnyeztem a meghatottságtól, de nem vagyok oda meg vissza ettől még)


2010. nov. 10. 11:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

Akkor viszont elég szomorú, hogy ez nálatok így működik.

Meg az is, hogy általánosítasz...

2010. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Mi szomoru? Honnan tudod, hogy nalunk hogy mukodik? A hugom imadja a lovakat, ha tehetne, kint aludna veluk az istalloban, beszel hozzajuk, tanitja oket, o tori be oket, apolja oket, megis nem egyszer elofordult, hogy megrugta vagy megharapta a lo. En ugy latom, hogy viszonylag buta allatok, kozel nem szeret annyira, nem lehet veluk olyan jol kijonni, mint pl egy kutyaval vagy macskaval.
2010. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Es meg annyit, hogy sokkal tobb kutyank volt eddig, mint lovunk, de erdekes, kutya meg senkit nem harapott meg a csaladban.
2010. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azt tartom szomorúnak, hogy harap, rúg a lovatok valami miatt.

Aztán azt, hogy nem szereti az embert, hanem csak engedelmeskedik.

Végül pedig azt, hogy a saját állapototokból kiindulva ezt minden lóra érvényesnek tartod.


Na de én befejeztem, semmi köze a kérdéshez, a véleményedhez pedig jogod van, elvégtre a tied.

2010. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha tudnák, hogy a delfin hímek párban élnek, és egymáson tanulják meg a szaporodás technikáját... Párzási időszakban persze nőstényekkel is, de ha egy nőstény delfin elpusztul, nem okoz olyan leki válságot egy hím delfinnek, mintha a hím párja pusztult volna el...

Én amúgy lány létemre az egereket és a patkányokat, szeretem. Egyszerűen teszik a szép hosszú orruk. Viszont mindig is taszított az, ha sok ember túlzottan rajong egy állatfaj iránt. Pl a farkas-kultusz, a sok plüssmaci, az "intelligens csimpánzok", stb...

2010. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom szerintem ugyanolyan szintű a ló és delfin imádat mint mondjuk a macska kutya.


Én pl. 9 évig úsztam rendszeresen és valahogy mindig vonzott a víz,ezért szeretem a delfineket is.És 4 évig lovagoltam ezért a lovakat is.De ha valaki megkérdezné hogy mi a 3 kedvenc állatom szerintem egyik sem lenne benne.Minden állatot szeretek (kivéve hörcsög,mütyűr kutyák)


Szerintem ez nem egy igazi jelenség,a legtöbb fiatal lány szereti az állatokat úgy ahogy vannak és ha megnézed akkor pl. lovas táskát kapsz de mondjuk kiscicásat még nem láttam.Most nyáron vettem ilyen nagy fűzős mappákat és delfines és lovas is volt(más állat nem).Szóval szerintem ez nem tudatos "szenvedély" lenne.Csak ezek a legelterjedtebbek.(persze vannak kivételek de ők meg csak imádják.(mint pl. a tigrist vagy a majmokat)


ez az én véleményem.

2010. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
26%
a leányzók azert szeretik a lovakat mert nagy a f@szuk
2010. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16%
Igen! És sok kijön nekik! A delfinnek az orrát használják ugyanarra csak abból más jön de lehet ezek azt is lenyelik! Legalább jobban csúszik...
2010. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok :) de én is szeretem a delfineket,macskákat,kutyákat
2013. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!