Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Titeket nem idegesít ez?

Titeket nem idegesít ez?

Figyelt kérdés
Állandóan az megy, hogy "baromira félek a pókoktól, undorítóak" stb. kedves pókutálók! Ha féltek is a pókoktól, miért kell őket hajlakkal lefújni,felporszívózni? Nem értem...Inkább hagyjátok őket hadd éljék az életüket, nem bántanak! Megeszik a legyeket szúnyogokat, nem szívják ki az emberek vérét...
2011. jún. 30. 18:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Már leírtam, hogy miért is megy bele!! De nem csak a pók, volt akinek csótány mászott be a fülébe, illetve éjjeli lepke, mindegyik a sötét, meleg helyet szeretik. Persze ezek ritkább esetek, de bárkivel előfordulhat.
2011. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én is félek de nekem ez oviból maradt meg mert volt egy gyerek aki megfogta a pókot és megette. Vagy éppen kergette vele a lányokat. Azóta rettegek a póktól, a plafonon is ott volt nem bírtam aludni.

A kislányhoz hozzá szolnék (pókica bele petézet a kislány fülébe):

Én hallottam olyat, hogy az egér meg rágta a kisbaba lábát és ujjait. Az egértől meg nem félek (4 évesen meg fogtam és haza akartam vinni). Ez ember választja, hogy ki mitől fél.

2011. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
De akkor még egyszer kérdezem: Az állatok fülében miért nincs a fülatka kivételével semmi? Nyüzsögniük kellene, ha már ennyi minden belemászhat....
2011. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert az állatok hamarabb észre veszik, ha valami mászik rajtuk, pláne a fülükön.
2011. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az állatok is szoktak aludni. ÁÁ mindegy, nem vitatkozok ilyen hüleségen.
2011. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan annyira félnek bizonyos állatoktól, hogy csak akkor nyugszanak meg, ha látják elpusztulni az állatot. Erről nem tehetnek, ez az állatfóbiák velejárója.
2011. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
12%
Mert olyan büdös van az állatok fülében, hogy inább nem mennek bele.
2011. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
0%
a pokoktol nem félek max a madár poktol de lecsapom ha látom kint-bent a házban mert nem valok a házba kint meg be jönek ugyis!
2011. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
ez az arachnofóbia kedveském
2011. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!