Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mivel teszek a legjobbat a...

Mivel teszek a legjobbat a talált süninek?

Figyelt kérdés
Sajnos a kutyám tegnap este hozott nekem egy sünt, és mivel a város közepén lakom, hirtelen nem tudtam, mit tegyek vele, így befogtam. Teljesen egészséges, végigaludja a napot. Este viszont szeretném elengedni, de nem tudom, túléli-e egyedül, ha a legközelebbi parkba viszem, hiszen a sün társas állat, és a családja egészen biztos nem ott van. Ti mit tennétek a helyemben?
2011. júl. 6. 17:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
akkor tartsd meg
2011. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld oda visszavinni este,ahol tegnap sétáltattad a kutyádat,ahol találta vagy legalábbis arra a környékre,berakod egy bokorba vagy tuja fa alá és ő akkor már haza talál,de a lényeg hogy oda(annak a közelébe) ahol találta a kutyád
2011. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy itthon találta. Odahozta a küszöbre. És tényleg a város közepén lakunk. :S
2011. júl. 6. 17:21
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A sün egyáltalán nem társas állat, ne a mesekönyveknek higgy. Ereszd el valami autóúttól távoli helyen, az lesz neki a legjobb.
2011. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kertesházban laksz?mert akkor lehet a kertben találta.

Akkor egyszerűbb a helyzeted,mert csak a kertbe engedd el vagy a környéketeken tedd egy bokor aljába vagy ha van nagyobb/magasabb virágágyás akkor oda.

2011. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A kertben igen, de az udvarunk nagyon zárt, eddig sosem láttam itt sünöket, és félek, ha itt engedem el, a kutya megöli 'játszás' közben.
2011. júl. 6. 17:37
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha kimész az udvarotokról,akkor van olyan hely ahol szívesen elengednéd és nem járnak olyan sűrűn autók? Mert ha igen,ott engedd el.A környéketek az élőhelye,bár jól bebarangolja a környéket.Ha autó nem tudja azonnal elütni a kaputokon kívül ott engedd el,jó késő este majdnem éjszaka.
2011. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a kerítésünk és az út között csak egy keskeny járda van, betontenger az egész utca, ezért nem értem, hogy kerülhetett szegény ide. Pár házzal arrébb van egy üres telek, elég gazos, elhanyagolt, lehet az lesz a megoldás.
2011. júl. 6. 17:55
 9/17 anonim ***** válasza:

szia!


A sün egyedül él, nem fogja keresni a családját, ha már van akkora, mint a markod. Valamilyen parkos területen engedd el, vagy a város határában. A kutyától pedig tartsd távol, mert megölheti csupán vadászösztönből!

2011. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vidd messzire, különben lehet hogy két nap múlva kilapítja az autó, akkor akár otthon is vízbe fojthatnád.Az üres telekről ki fog menni, arra mérget vehetsz, ott nincs neki elég kaja, meg hát marha unalmas, és nem is biztos hogy biztonságos. Na meg ha másért nem, szaporodni muszáj lesz világgá mennie, akkor már tegye biztonságos területen.
2011. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!