Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mivel teszek a legjobbat a...

Mivel teszek a legjobbat a talált süninek?

Figyelt kérdés
Sajnos a kutyám tegnap este hozott nekem egy sünt, és mivel a város közepén lakom, hirtelen nem tudtam, mit tegyek vele, így befogtam. Teljesen egészséges, végigaludja a napot. Este viszont szeretném elengedni, de nem tudom, túléli-e egyedül, ha a legközelebbi parkba viszem, hiszen a sün társas állat, és a családja egészen biztos nem ott van. Ti mit tennétek a helyemben?
2011. júl. 6. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ismerősöm sünirajongó, ő befogadja az árva kissüniket, ha elég nagyok szabadon engedi. Ha kicsi, adj neki tejet (milyen tej jó, azt nem tudom, talán jó a tehén is) ha nagyobbacska adj neki gilisztát, férgeket, de az úgynevezett "tasakos" macskakaját is megeszi
2011. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja ha megtartod, akkor az ismerősöm egy nagy kartondobozba tette a sünit, van benne víz (a konyhapulton eteti) és jó sok széna, az aljára és belebújni :)
2011. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Áá, biztos nem tartom meg, szabadon egész biztos jobb neki. : )
2011. júl. 6. 18:38
 14/17 anonim ***** válasza:

Tévedés, nem társas állatok, kizárólag párzáskor keresik egymás társaságát, máskor kifejezetten agresszívak lehetnek egymással.

Amugy valóban a legjobb neki, ha minél hamarabb elengeded, de ne a parkban, mert az első úton szőnyeg lesz belőle. Ha van lehetőséged, a városon kívülre valami erdőbe vidd el.

2011. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A tejtől olyan hasmensése lehet, hogy elpusztul, felejtsétek már el a meséket. A sün rovarevő, hús kell neki, nem alma meg tej.
2011. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem elgedd el egy fás füves bokros szabad területre ,ha nem akarod megtartani
2011. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
vidd el egy állatovoshoz. ott megmondják, mit kell tenni
2011. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!