Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keressük párválasztásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egerecske kérdése:

Miért keressük párválasztásnál a legjobbat?

Figyelt kérdés

Nők esetében a a férfi legyen magas,okos, sportos,szeresse a gyerekeket, ne igyon alkoholt, ne dohányozzon, vegyen részt a házimunkába, stb

Férfiak esetében a nő legyen : szexi jól öltözött, okos ,divatos pláza cica, aki mos főz takarít. stb

Mindenki miért nem érti meg h tökéletes nincs? mindenkinek vannak negatív oldalai, bár 2011 ben már a párválasztás olyan mint a piacon ezt kérem azt kérem , ilyen legyen olyan legyen. A társkeresők fullossan vannak, teli mert várjuk a csodát.


2011. okt. 2. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
F@sznak se kéne egy divatos plázacica (ráadásul honnan vetted, hogy azok tudnak főzni/takaritani stb?).
2011. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Moszuke ***** válasza:
hát nekem sosem voltak ilyen idióta elvárásaim..
2011. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
soha nem kötöttem feltételhez a szerelmet.. :) nem is kerestem soha csak jött és nem éppen magas vagy nem éppen szereti a gyerekeket vagy nem tud főzni nemnagyon érdekelt :)
2011. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyan azért,amiért az állatoknál is,a nőstény a legnagyobb,a legjobb, a leg...leget keresi,hogy utódai biztosan egészségesek és erősek legyenek.
2011. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
általánosságról beszélek, kinek nem inge nem veszi magára,
2011. okt. 2. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Szóval te már mindkét nemet általánosítod ? :O
2011. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valóban nincs tökéletes de nekem pl van egy igény szintem és ha az egy jól öltözött szép karcsú lány aki okos is és aranyos akkor én ilyen lányt szeretnék magamnak.
2011. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Önmagából is mind 2 nemről beszéltem,,
2011. okt. 2. 17:45
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz, kihagyva a megmagyarázom részt, mert mindenkinek más a fontos: mindenki azért keresi a legjobbat tudatosan vagy sem, mert a szaporodási ösztön hajt minket, és minél jobb géneket akarunk az utódnak.

Én nem akarok gyereket, de ettől független engem is csak a hormonok hajtanak.

2011. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavar ha egy pasi iszik alkoholt, persze ne legyen részeges. a dohányzást is ki lehet bírni. az hogy legyen magas, meg sportos... egyedi izles dolga. nekem tenyleg fontos hogy legyen nálam magasabb az illető, de nem kell akkor már sportos is legyen... és a magasabb, nem egyenlő a magassal. én 164 vagyok, a pasik átlagban magasabbak:) én meg szeretek magassarkút hordani és az már hogy nézne ki ha olyankor leenném a fejéről a galuskát...
2011. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!