Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol vehetek kengurut?

Hol vehetek kengurut?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 17:19
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

ezzel tisztában vagyok

és az ugrálást meg azzal oldanám meg hogy a kerekek helyére nagy rugókat csavarozok xD és kényelmes western nyerget használnák vagy patracot esetleg szőrén.

de lehet maradok a lovaknál! :PP

2011. okt. 28. 22:15
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye csak egy vicc! Nem azért mondom de én még nem hallottam olyat hogy hazamegyek megetetni a kengurumat! Vagy hogy hoppá be kell fognom a kengurumat mert meg akarom tanítani neki a járást! Te hallottál már? A kenguru különben is VAD ÁLLAT nem pedig egy házi öleb! Ha pedig be akarod idomítani akkor rendezz egy előadást róla mert arra elmennék megnézni! :D Egyébként a kenguru védett állat és AUSZTRÁLIÁBAN honos de ha szerzel egyet akkor majd mond meg a nevét! :D
2011. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Gratulálok te vagy a nyertese a címnek " a leghülyébb ember" a nyereményedet átveheted bármely TESCO hipermarketben, vagy Media Markt üzletben, tehát nyugodtan henceghetsz hogy hogy te vagy a leghülyébb.
2011. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
két kengurut akarok hogy már párban legyenek :D
2011. okt. 31. 10:11
 15/31 anonim ***** válasza:
Kengurut kisbaba boltban vehetsz. Van már kisgyermeked? Abban kiválóan szállíthatod. [link]
2011. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

neeem

Én ilyenre gondoltam :

[link]

2011. okt. 31. 15:08
 17/31 Krisszi98 válasza:
100%
Ht allatkerskedesben ,de nam ajanlatos mivel ha elragadod sajat kornyezetebol kipusztulhatsz es nem tudsz olyan jo helyet addni neki ahol jol erezne magat.igy is veszelyeztetett faj ne akard hogy szerencsetlen allat szenvedjen
2011. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
61%

Istenem az ilyen emberek szüleit falhoz kellene állítani!!!!!

rugók helyére kerekeket tennél és szüreti felvonuláson hintóba fognád őket. téged se tanított meg senki hogy egy jószággal tisztelettel kell bánni.

itt tart a mai világ, és ezek lesznek a jövő. egy rakás f@szmajom.

2011. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló: addig míg én nem hozom szóba a szüleidet te se tedd!! köszönöm! :)

És igen itt tart a magyarság hogy még a viccet se értik..

Am. vannak állataim (40 nyúl 1 ló 2 kutya 4 macska) mindegyik kiváló életet él. ;))

2011. nov. 1. 21:27
 20/31 anonim ***** válasza:
Eltudom képzelni mennyire élhetnek jól a állataid,ha kengurut hintó elé akarsz befogni **
2011. nov. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!