Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan lehet belőlem vadász,...

Hogyan lehet belőlem vadász, és nem orvvadász? 38F

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a szomszédot az nem tudott nekem válaszolni, igaz full alkoholista. (Hja, egyébként vad-röfit akarok lőni...:)).

2012. márc. 29. 10:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, nincs humorérzékük, megsértődnek mindenen, és a végén lelövik egymást.
2012. ápr. 6. 16:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amikkel nem viccelünk. Nem sértett "vadász-önérzetből", hanem azért mert a vadász valóban elveszi egy állat életét, amivel nem viccelünk és nem beszélünk róla degradálóan.


Mellesleg a posztoló egyáltalán nem "nagy arc", hanem infantilis hülyegyerek, ez pedig annyiban humorérzék kérdése, hogy amit írt, az egyáltalán nem humoros. Nem vicces. Kb. annyira humoros, mint amikor egy 12 éves kiírja a gyíkra, hogy bexart és büdös, de lusta felállni, mit csináljon.


Nem, akárhogy olvasom a kérdést, meg a kommenteket, semmi humorosat nem találok benne.

2012. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12:09,szerintem nem kéne azon röhögni hogy ilyen hülyegyerekeknek mint a kérdezõ,puskát adnak,amikor valószínû hogy akkora állat hogy a végén lelövi magát mert nem tudja hogy kell a puskát tartani,és ha a nagy arc alatt azt érted hogy orbitálisan nagy hülye,akkor szerintem igen nagy arc és szerintem te is hatalmas arc vagy,már ha érted mire gondolok:)
2012. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát igen katonai NATO a hátterem... ahol igen, többen lelőtték magukat a fegyverrel, de hát ilyen a háború...attól még a vadröfit szerethetjük, nem?
2012. júl. 24. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!