Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Segítség! Barátság avagy...

Segítség! Barátság avagy macskakutya?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy macskám és egy kutyám eleinte rosszba voltak egymással, de megbeszéltem velük és kibékültek.

Mára már együtt alszanak (a kutyaházba) és közös baráti körük is van (a környéken lévő állatokkal) szinte minden

nap együtt látom őket és aggódom hogy közösülni fognak

lehetséges ez ?? nem szeretném hogy egy ilyen "macskakutyám"

legyen.



2012. ápr. 4. 20:06
1 2
 11/15 Görgő1234 válasza:
100%
Nálunk van vagy 2-3 egér a padláson, beszéljél már velük hogy ne rágjanak mán szét mindent köszi...
2012. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A probléma abban leledzik, hogy a Te anyukád és apukád anno közösültek.


23N

2012. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
nem,a cica és a kutya nem fognak közösülni nyugodj meg!egymás megszokták és ha összebujnak jól esik nekik egymás melegsége.az én kutyámra is ráfekszik a cicám, amikor alszanak és melegítik egymást!
2012. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, ez hgy maradt ki: Ivartalanitás! :P
2012. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Az állatoknál "több eszük" van annál, minthogy másik fajjal szexeljenek. Csak az ember olyan idióta, hogy mindenféle genetikai kísérletekkel létrehozzon hibrid állatokat.

A kedvencem a bároszlán. [link]

2018. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!