Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Találtam kB egyhetes süni...

Marcsika 28 kérdése:

Találtam kB egyhetes süni bébit mit csináljak vele? Hova lehetne adni ahol tuják gondozni? Amikor dolgozok nem tudom 3 óránként etetni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Állatkertbe.

Miből gondolod, hogy egy hetes? Egy hetesen még a mamája gondoskodik róla, csupaszok (csak tüskéjük van) és vakok. Nem lett volna szabad megbolygatnod, a mamája visszament volna hozzá, valószínűleg csak táplálkozni ment el.

de ha már így alakult, add oda hozzáértőnek, mert a süni védett állat, 1 süni megmentése is számít.

2012. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg még egy süntenyésztőnek is odaadhatod. Ugyan ő nem keleti sünt tenyészt, mert azokat nem szabad otthon tartani, hanem hobbisünöket, de legalább ért hozzájuk.

Amúgy meg mivel eteted egyáltalán? Ugye tudod, hogy tehéntejet nem szabad neki adni? Egy hetesen még tápszer kell neki.

2012. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs a közelben állatkert, akkor ha megmondod hol laksz, szerintem tudok segíteni, kit keress.
2012. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egy kerti partin a tűzből lett kivéve a tüskéje is megéget !!!csupasz is meg vak is !onnan gondolom hogy még nagyon fiatal !laktoz mente macska tejel etetem !segítsetek hogy kinek tudnék szólni hogy nevelje fel!köszike
2012. máj. 20. 17:49
 5/9 A kérdező kommentje:
budapesti vagyok
2012. máj. 20. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor vidd be az állatkertbe. Ott szakszerűen gondját tudják viselni.
2012. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sündisznó pörköltnél nincs jobb! ;)
2012. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 eszter888 válasza:

Szia!

Elvitted már a sünikét??Mi tavaly a párommal felneveltünk kettőt is utcán találták úgy hozták nekünk picik voltak fecskendőből kaptak macska tejport aztán szépen fokozatosan lettek rászoktatva a szilárdra pl lisztkukac,gyászbogárlárva.

Bolhái vannak??Mekkora most?Eltudnád hozni ha megvan még?

2012. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!