Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik a ma elo legerosebb...

Melyik a ma elo legerosebb ragadozo? Olyan szempontbol kerdezem, melyik tudna legyozni egy raptort, mar ha minden ugy van mint ahogy a jurrasic parkban mondtak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A Velociraptor kb. akkora volt, mint egy németjuhász. Ha az igazi Velociról beszélünk, akkor szerintem a legtöbb ragadozó képes lenne megölni (farkas, oroszlán, tigris, stb.). Ha a filmesről beszélünk, ami inkább Deinonychus, akkor a víziló mindenképpen, de talán még a szibériai tigris is.
2012. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én
2012. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Medvék (főleg jeges és barna) és nagymacskák előnyben. Sajnos a jelenlegi állatvilág nem nagyon bővelkedik ezeken kívül más szárazföldi NAGY ragadozókban.


De persze ha valódi raptorokról beszélünk, nem pedig a JP-féle, nevetségesen eltúlzott, mutáns hüllőszörnyetegekről, akkor nem is olyan nagy kunszt legyőzni egyet. Már ha a kisebbekről van szó, mondjuk a Velociraptorról. Az egy rúgástól szerintem kifeküdne.


Ellenben pl. egy szép nagy Utahraptorral szerintem egyik ma élő ragadozó nagyvad se tudna mit kezdeni.

2012. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Egy ilyen küzdelem kimenetele leginkább a körülményektől függ. Pl sokan írták hogy jegesmedve oké de kinek az éghajlatán? Valaki nagyon megszívja...(amúgy én a nagymacskafélékre fogadnák pl. tigris vagy oroszlán mert ezek erősek és jók a reflexeik. Azonfelül az oroszlánhím sörénye jól védi a torkát a raptor karmától.)
2012. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Aha, persze. És ha a karmával a hasát szakítja fel? :) De elképzelhető, én is a nagymacskákra szavaznék.
2012. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 chrishu ***** válasza:
Egy velociraptort egy farkas simán, sőt még egy nagyobb kutya(pl.: Németjuhász, Bernáthegyi, stb) is legyőzné. A a JP-osra gondolsz akkor oroszlánra teszek
2012. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!