Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan tudok vadkacsát élve...

Hogyan tudok vadkacsát élve fogni csapda nélkül?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Például ússz be!:):):)

Am meg komolyan csónakkal vehetnél és hálóval simán megfogod!

2012. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Ha jól sejtem vadkacsa alatt Tőkés récére gondolsz. Ami nem védett(egyébként rengeteg récefaj él nálunk), viszont az állam tulajdona, azt bármilyen tiltott módszerrel (pl. engedély nélkül) befogni, zavarni, megölni stb. a törvény megsértését jelenti. Jelen esetben orvvadászatot kísérelsz meg, amit nemrég bűncselekménnyé minősítettek, így 3 évi szabadságvesztés is lehet a "jutalom". Javaslom elolvasni az 1996. évi LV. törvényt (törvény a vad védelméről, a vadgazdálkodásról, valamint a vadászatról).


Ráadásul máshogy is beszerezhető, így nem fosztod meg a természetes szabadságától, még ha fogságban jól is szaporodna, nem egészen állatbarát. Javaslom a háziasított változatát (ami teljesen megegyezik küllemre...is).

2012. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Egyszerü kimész a tóra vagy folyóra mind1 viszel egy nagy szájú merítőhálót,leülsz és szórsz magad elé kukoricát elöször távolabb és ahogy eszik a kacsák annál közelebb(nekem volt hogy a lábam elé jöttek) és amikor elég közel vannak rácsapod a hálót! vigyázz nehogy megcsipjen!
2015. dec. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
előző vagyok most nézem hogy szaporítani akarod csak mondom h az neked soha nem fog szaporodni, se enni se inni csak gubbaszt én is igy jártam ezért elvittem egy tanyára és onnan elment. :)
2015. dec. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!