Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen erős az Accanthoscurria...

Milyen erős az Accanthoscurria Geniculata mérge?

Figyelt kérdés
Ugyértem láttam rola cikket de egyértelmü választ nem adtak h milyen a hatása egy egészséges emberi szervezetre. Lehet e halálos kimenetelü. Vennék egyet, csak nem tom mennyire kell ovakodni a kontaktustol.

2012. szept. 19. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Pontos információm a méreg erősségéről nekem sincs, viszont az biztos, hogy egészséges emberre nem jelenthet veszélyt a harapás, ahogyan egyetlen madárpók csípése sem.

A kontaktustól ennek ellenére nagyon kell óvakodni ezzel a fajjal, mert az egyik legagresszívebben viselkedő pókként van számontartva és a személyes tapasztalatom is ezt mutatja.

Ha kezdő pókos vagy válassz inkább fajt a Brachypelma vagy Grammostola nemekből, ha ezek a formák tetszenek neked.

2012. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a Lasiodora paraybana?
2012. szept. 20. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van mind2 a Parahybana nyugodtabb mint a Geni. A Geni egy idegbeteg állat :D
2012. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt meg mered fogni?:D
2012. szept. 24. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj kesztyűbe megfogom de tényleg csak ha muszáj. Feleslegesen nem zaklatom mer felhúzza magát és 2 hétig ha csak kicsit is benyúlok hozzá már támad :D
2012. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Annyira megtetszettek a pókok... félek h ha most veszek akkor utána megint akarok majd XD

másiakt is

2012. szept. 25. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:
ez már csak így van, senki se tud megállni egynél :D
2012. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem kedd-szerdán érkezik a geni, most vettem egy Nhandu chromatus-t teljesen nyugodt (félénk) faj [kinézetre hasonlít a genire].

A geniről sokat hallottam, olvastam, ha valaki érzékenyebb kórházba is kerülhet a csípésétől.

Halál csak akkor következne be, ha valaki allergiás rá.

(saját véleményem)

2013. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!