Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A kisebb pókok pl. kaszáspók,...

A kisebb pókok pl. kaszáspók, álkaszáspók, megérzi egy madárpók jelenlétét a lakásban?

Figyelt kérdés
Mióta van madárpókom azóta azt vettem észre hogy eltűntek a lakásból a kaszáspókok vagy nagyon ritkán látok egyet.

2012. okt. 22. 15:32
 1/5 TheMizery válasza:
100%
nem lehet, h csak kitakaritottal?
2012. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem érzik meg egymást, nincs semmilyen információs csatorna, amin keresztül bármilyen szinten is kommunikálni tudnának. Ez olyan, mintha te megéreznéd, hogy a szomszéd városban van egy lajhármaki, vagy bármilyen más főemlős. (a madárpókok és álkaszáspókok is csak osztály szinten rokonok rendszertanilag, éppúgy, mint mi a makikkal.)

2012. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy van 40 madárpókom és tele van a szobám egyéb főpók fajokkal :)
2012. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem tudnak egymásról. 2 madárpókom van, emellett egy kicsi kaszás az asztal alatt, egy kövér keresztes az ablakban, és még ki tudja mennyi, az ágy alatt, szekrény mögött, stb... :) Sőt, 1 éve még egy kaszáspók család élt a radiátor mögött, 1 nagy, és sok kicsi. :D

16/L

2012. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem volt egyszerre több száz.. nem hiszem hogy tudnák de pl ha egy madárpok stirudál kitudja..lehet hogy azt hallhatják:)
2012. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!