Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy rokát fel neveltem mert...

Egy rokát fel neveltem mert kis korába lovaglás közben találtam rá meg volt sérülve. Meg tanitottam vadászni meg minden a többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Ki viszem az erdőbe ott hagyom de mire vissza érek ott vár engem vagy jönn utánam! Ezt minden nap el játszuk. Most má soha nem fog vadon élni? Hogy szoktasam vissza vagy most má házi állat lett?

2012. nov. 4. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, nagyon hozzád szokott. Attól függetlenül, hogy vadállat, még érezheti, hogy jó helyen van, ahol szeretik.

Mennyi idős volt, amikor hazavitted?

2012. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem fog soha vadon élni. Ha nem tudsz vele tovább foglalkozni, keress fel egy állatkertet, vagy egy vadasparkot, ott jó helye lesz, de semmiképp se hagyd őt magára, mert két-három nap alatt elpusztul egyedül.
2012. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 es 9 hónapos és amikor ki vittem akkor 1 éves volt! 2 es van rá időm csak azt akkartam rendes élete legyen!
2012. nov. 4. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért az még elég fiatal, rókák között is. Öreg rókát könnyebb lenne visszaengedni, mert már bőven van tapasztalata a túlélésben, de ha még ilyen fiatal, és ennyire hozzádszokott, akkor nem lenne szerencsés visszaengedni, mert ha meg is találná a helyét a vadonban, csak nagyon nehezen. Valószínűbb, hogy gyorsan elpusztulna.

Ha tudod, szerintem meg is tarthatod (bár hogy törvényileg megengedett-e, azt nem tudom), ha nem, akkor tényleg egy vadaspark lenne neki a legjobb.

2012. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem szivesen adom oda semilyen vadasparkba! Hát akkor marad bár szüleim nem fognak örülni! XD
2012. nov. 5. 00:11
 6/11 anonim ***** válasza:
ne engedd vissza, ha sikerülne is akkor se élné túl a telet pl...
2012. nov. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen, szerintem se fog sikerülni visszaszoktatni a vadonba, semmiképp ne rakd ki. :)
2012. nov. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 G3C1 ***** válasza:

kit érdekel hogy törvénybe ütközik-e?? megmentetted az életét, és ezért örökké hálás lesz neked!! várja azt a pillanatot, amikor vuszonozhatja a segítségedet és a szeretetedet!! szerintem tartsd meg ha te is megszeretted! nagyon kedves tőle, hogy gondját viseled!!



respect!!

2012. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha tudod tartsd meg! Állatorvost viszont kérdezd meg milyen oltások kellenek neki és adasd be főleg veszettség ellen!
2012. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az oltásal nincs gond a kereszt anyám állat orvos! :)
2012. nov. 9. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!