Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen csapdát rakjak ki?

Milyen csapdát rakjak ki?

Figyelt kérdés

Több hete figyelem és kiderült, hogy valami róka nagyságú négylábú bejár a kertünkbe és állandóan szétszedi a kukát, meg a kinti asztalunkat is már tönkretette. Teljesen szétrágta. A kutyánk tálából folyamatosan kilopkodja az ételt és egyszer már megesett olyan is (1 hete), hogy az ablakba hűlni kirakott ételt teljesen felfalta (kb. 20 percig hagytunk kint). Már nagyon idegesítő és szeretném az állatot elfogni aztán pedig ha kutya akkor sintértelepre, ha vadállat akkor meg az erdésznek vinni.

Milyen csapdát rakjak ki neki, amivel NEM sértem meg?


Kérem, okoskodók kerüljenek! Köszönöm!


2012. dec. 26. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami egyszerűbb (barkács) nincs? Egy ilyen nem olcsó dolog és nem vagyunk anyagilag túlságosan eleresztve.
2012. dec. 26. 01:51
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

A linket nem tudtam megnézni. (bocs ha ott hasonlo van)

Fából készült egyszerű ládacsapda. Ha ládacsapdára rákeresel gondolo csak kiad valamit a net. Ezt házilag összetudod barkácsolni.

Élvefogó.

Sok sikert, ha nem.talalsz valami jo kepet, mintat rola a neten, akkor uzenj nekem priviben.

2012. dec. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnézem, ha nem találok írok.
2012. dec. 27. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz házilag barkácsolni akkor nézzél használt élvefogó csapdákat a neten. Minél rozsdásabb, koszosabb, annál jobb (persze csak ha működőképes még). A lényeg, hogy egyáltalán ne érződjön rajta az ember szaga. Egy új festett bolti csapdával nem érsz semmit, azt úgy elkerülik a vadállatok mint a huzat.
2012. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
csatlakozom az elötem szólóhoz öreg csapda kel,és nagyon fontos a szagtalanítás. sajnos a monika tanya oldal nehezen el érhető ott töb infó van a szagtalanításról .én fel állitom a csapdát,és gyümölcs illatú ablak mosóval permetezem le ,a patkánycsapdát meg előtte meg égetem eddig bevált./ma fogtam egy sólymot/
2012. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!