Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miben tartsam a lepkét, ha...

Czirják Máté kérdése:

Miben tartsam a lepkét, ha fogtam egyet?

Figyelt kérdés
Befőttesüvegben amiben fél centis fű van és egy flakonoskupakba tegyél cukrosvizet és tedd be neki enni, inni de várd meg amíg feloldódik
2012. dec. 27. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Most megválaszoltad saját magadnak?


Azt mondanám, inkább engedd szabadon! Van egyáltalán ilyenkor lepke????

2012. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem tarthatnád Befőttesüvegben amiben fél centis fű van és egy flakonoskupakba tegyél cukrosvizet és tedd be neki enni, inni de várd meg amíg feloldódik
2012. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz a 2-es válasza! :)))

De én is az 1-essel értek egyet! Egyáltalán minek megfogni? Hogy miben tartod, az egy dolog, de mondd, mivel eteted, itatod stb. Mióta nem evett már szerencsétlen?

Egyáltalán tisztában vagy azzal, hogy mit szokott enni, hogy ilykor hol találsz neki való kaját, stb. stb.???

2012. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor max. molylepkét foghatsz, annak dobj be egy darab gyapjút, azon el lesz egy ideig :)
2012. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Kb 01:30-nál... :)


Első hsz. voltam

2012. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is találtunk egy lepkét tegnapelőtt az udvaron favágás közben,a tuskón üldögélt,még jó hogy nem ütöttük agyon.Behoztuk,rátettem a karácsonyi kaktuszomra,éppen virágzik.De felélénkült,és ki akart menni a csukott ablakon,a macskám is nagyon érdeklődött iránta,így felvittem a padlástérbe,ott telelnek a virágaink,kb 12 fokon.Nem tudok mit csinálni vele,hátha túléli,majd tavasszal kiengedjük az ablakon.Ma is megnéztem,ott ücsörög az egyik virágon összezárt szárnyakkal.
2012. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Engedd szabadon! Neked milyen lenne,ha egy befőttes üvegben tartanának amiben fél centis fű van és egy flakonoskupakba tennének cukrosvizet és betennék neked enni, inni de várj,amíg fel oldódik !!
2012. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
engedd l!
2012. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tudod hol tartsad?? a szabadban -_- mi a hasznod ha bentvan a szobádban??ő szenved temeg örülsz hogy van 1 lepkéd jajj de jó -_-
2013. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szabadban?-5 fokban biztosan "élvezné"!Így meg fent elvan a 12 fokban,még virág is van neki,eheti a virágport ha akarja,azután tavasszal mehet ki.
2013. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!