Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi történne, ha 1 alfa szürke...

Mi történne, ha 1 alfa szürke farkas összemarakodna 1 kaukázusi juhászkutyával?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Bunyóznának aztán jót nevetnének rajta
2012. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Nekem az alfa szürke farkasról egyből a metin2 jutott eszembe... xD

Kérdésedre válaszolva, szerintem a farkas hamar menekülőre fogná a dolgot a kauval szemben,mivel ez a kutyafajta direkt erre a célra lett kitenyésztve. Távol tartja a medvéket és a farkasokat a nyájtól.

2012. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Semmi, mert a farkas nem támadna. Inkább elmenekülne, mivel az elsődleges védőösztöne a legerősebb. Ilyen butaságot kérdezni...
2012. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

bocsánat csak kíváncsi voltam...Az a helyzet h. 4 éve tanulmányozom a farkasokat.Voltam erdélyben és észak amerikában is.Összehasonlítva a kaukázusi juhászkutya méretei kisebbek mint a farkasoké

1)Fogazat:fogai 1.5x nagyobbak és szélesebbek

2)Harapás erőssége:farkasé 406 pound a kaukázusiét nem mérték le de a rottweilerét igen és tudjuk h. a roti egy szélesszájú erős harapású kutya akinek a harapása 350pound

3)Koponya mérete:a szürke farkas koponyája 30-35cm,a kaukázusié is ennyi ,de nála szőrzettel

4)A farkas letud teríteni egy (elket) már ketten de egyedül is.Nemtudom erre melyik kutya lenne képes.

5)Végül EZ 1 VADÁLLAT ÉS A VADÁLLATOK IZOMZATA 3x ERŐSEBB MINTT A HÁZIÁLLATOKÉ. Hasonlítsuk össze:házi malac vs vaddisznó,házimacska vs vadmacska, tehén vs kafferbivaly.

Nem tudom mi a véleményetek erről deha beírjátok Googlebe hogy : wolf vs dog who win. És ottvan a Yahoo! Ott kb. 10-ből 8-9 a farkast mondja.

2013. jan. 2. 11:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek kérdezted ha tudod a választ?;)
2013. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnél a pont... második voltam.
2013. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
már mondtam.. csak kíváncsiságból hogy nektek mi a véleményetek :)
2013. jan. 2. 20:12
 8/17 ratata ***** válasza:
az általad leírt dolog lehetetlen.csak falkában találkozhatnak és akkor a létszám dönt
2013. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért mondtam h. HA összemarakodnának.És a leírtak alapján nem a létszámfölény nyerne hanem a farkas.Ha akarsz keveset tudni akkor olvasdd el a kangalok erdélyben-t.Keresdd ki neten.Egyik ismerősöm írta akivel a farkasokkal foglalkozunk és együtt voltunk ott :) :) :)
2013. jan. 2. 23:07
 10/17 anonim válasza:
48%
Szerinted miért farkasölőnek hívják?
2013. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!