Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi történne, ha 1 alfa szürke...

Mi történne, ha 1 alfa szürke farkas összemarakodna 1 kaukázusi juhászkutyával?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 20:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nemazért amiért gondolod.Olvass már utána.Azért szerintem többet tudok mintt te.
2013. febr. 1. 20:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem farkasölő. Juhászkutya. A farkasölő megnevezés téves...
2013. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Ha szerinted te annyira tudod és annyira túl okos vagy,akkor mi a f@sznak teszed fel a kérdést? Azért hogy mindenkit lenézz? Gyökér....
2013. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
B*meg ha elolvasnád az 1. kommentemet akkor megtudnád.CSAK KíVÁNCSI VOLTAM H. MIT GONDOLTOK.Gyökér.
2013. febr. 8. 15:40
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A farkas ha tud valószínűleg kitér a kau útjából de ha mégis egymásnak esnek akkor a farkas tuti kinyírja a kaut. A farkasok meg is eszik a kutyákat. Főleg ha alfa farkasról van szó, az a legkeményebb a falkában. Erdélyben csak kutyafalkában tudják legyőzni a pásztorkutyák a farkast pedig azok nagyon vadak.. Nem tudom láttál-e már havasi juhnyájaknál tartott kutyákat. Annyi elárulhatok, hogy természetes szelekciójuk meg életmódjuk alapján edzettebbek és vadabbak mint a kau.Így is vannak hegyvidéki települések ahol télen a farkasok az összes kutyát fölfalják, ugyanis egyik kedvenc eledelük a kutyahús.
2013. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2013. márc. 22. 15:46
 17/17 anonim ***** válasza:
nem tudom teljesen szerintem a farkas erősebb de ki tudja nem csak az erő szémít nálunk a foxi majdnem kinyirta az akitát perig vannak külömbségek nem is kicsi
2014. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!