Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi tévő legyek egy kerti sünivel?

Mi tévő legyek egy kerti sünivel?

Figyelt kérdés
A kertben találtam egy sünit, még sosem volt. Elvittem egy klassz helyre ahol sok fa van és ott nem jár senki. Egész nap ott heverészik és alszik. Ha közelebb megyek hozzá akkor sem húzza össze magát. Milyen ételt adhatok neki? Vagy felesleges, mert hamarosan úgyis el fog menni?

2013. máj. 10. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
2013. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Bogarakat, tücsköt, legyeket, mindenféle ilyesmi ínyencséget :)
2013. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

A száraz macskatápot is komázzák!

De kár volt elcuccolni. Könnyen lehet hogy bár te nem láttad, már régóta arra császkált, és most valszeg fingja sincs, hogy hol van.

2013. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bajer ***** válasza:
Azért heverészik egész nap mert éjszakai állat, napnyugta után elindul kajálni. Nálam a kertben a földbe ástak maguknak üregeket de a kutya mindig kiásta őket. Most nincs kutyám és egy sün 3 hétig nyugiban elvolt a teraszon és szalmát meg fóliát hordott össze magának. Esténként elindult vadászni cserebogárra, kedvencei a nagy bogarak. Egyszer régen a lerágott csirkecsontot is elropogtatta. Nem kell etetned, megtalálja az ennivalót az erdőben.
2013. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kellene egy sünit messzire hurcolni! Mi van, ha kicsinyei vannak a közelben, és nem talál vissza hozzájuk?!!!

Ha téged zavar, akkor inkább úgy zavard el, hogy a saját lábán menjen, mert akkor legalább tudja hol van!

2013. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vittem annyira messze, de mégsem hagyhatom hogy a kutyám kibelezze!!
2013. jún. 18. 16:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha zavarna, szerinted miért szerettem volna gondoskodni róla? Akkor felé sem néznék!! Elhiheted
2013. jún. 18. 16:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha így van inkább jó hogy elvitted.
2013. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!