Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha a vaddisznó felém fut és...

Dzsóóó!!! kérdése:

Ha a vaddisznó felém fut és nincs fa a környéken, akkor hol kell leszurni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 07:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
18%
fut feléd próbálj meg mellé kerülni és taposd le a földre az oldalánál fogva aztán vágd el a torkát ha sikerül lenttartanod
2014. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
41%
vagy vágj bele a gerincébe hogy ne tudjon mozogni
2014. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 eMTé válasza:
34%
Hát.... ha fa nincs, akkor nincs más választásod, sík terepen kell leszúrni :D
2014. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Legyen nálad gázspray, de még jobb gázpisztoly.

De olyan, ami hatásos a vaddisznóra. Vadászboltban megmondják.

2014. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha az ima nem segitett, akkor én a szemét választanám. Attól, hogy éjszakai állat az nem jelenti azt, hogy vakon bóklászik a sötétben. Ha nem kéne neki akkor biztos nem alakul ki a szeme az evolucioban.
2014. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha jól látom már törölték, de én azért emeltem ki, hogy éjszakai állat, mert az a valaki azt javasolt,a hogy szúrja ki a szemét, mert akkor mint a mesében a papagáj, azt hiszi este van és elalszik... Erre szokták mondani, hogy persze, a nagy lóf...t! A szemét szúrhatod szerintem, harapni akkor is tud vagy csak még jobban megvadul a fájdalomtól és harap, szúr, tapos, ahol ér.

Különben úgy tudom a látásuk nem annyira jó (persze nyilván szükséges), mint a szaglásuk.

2014. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 KovA1963 ***** válasza:
34%

A vaddisznó nem feltétlenül éjjeli állat csak ott, ahol nincs nyugta. Védett területeken átáll nappalra.

De ha éjjeli állat is - létezik nappal és akarva-akaratlan meg lehet zavarni.

Nem tudom mi a helyes magatartás ilyenkor, de birokra kelni vele, az tényleg a legvégső - hacsak valaki nem gyakorlott vaddisznótorreádor - bármi más jobb lehet.

Ha elég a távolság jobb elfutni, de ha túl közel van csakugyan utolsó esély lehet a harc.

Az anatómiai ismereteknek megfelelő találatot kell megpróbálni elérni, de 1-2 dobásnál többje az embernek nemigen lesz és súlyos sebesülés nélkül nemigen lehet a dolgot megúszni.

Mert a vaddisznó sem támad jókedvében és ráadásul arról hírhedt, ha meg is sebzik akkor könnyen vagy ő vagy én játék lesz a dologból.

Szóval jobb előbb menekülni próbálni - ezzel jelét adva annak hogy nem jelentesz veszélyt. Csak ha erre esély nincs, akkor harcolni.

2014. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
57%
A kérdés is, meg a válaszok zöme is meghaladja a vicc kategóriát...
2014. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ott, helyben kéne leszúrni. A dolog egyszerű: először elkapod, letepered. Mélyen a szemébe nézel, elnézést kérsz, majd könyörtelenül seggbe rúgod. Merthogy olyan vastag a bőre, hogy még lelőni is nehéz. Kérdezd meg Zrínyi Miklóstól.
2014. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Aha, csak a kérdező sem Bear Grylls, hogy simán ráugrik a vaddisznóra és leszúrja, majd jókedvűen sütögeti este...
2014. júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!