Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Kölyök róka tegnap találtam...

Kölyök róka tegnap találtam kb 1 hónapos kölyök rókát nagyon rossz bőrben volt valószínű az anyukáját lelőtték le volt gyöngülve nem volt szívem ott hagyni adtam neki tejet ennivalótha beoltattom ivartalanitattom akkor meg lehet tartani?

Figyelt kérdés
erőre kapott a nap nagy részében alszik amikor fel kell akkor sírdogál vagy a kölyök kutyáimmal játszik gondolom azért sír mert hianyzik neki az anyukája?Na most ha beoltattom ivartalanitattom akkor meg lehet tartani?
2015. ápr. 12. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legjobb tudásom szerint nem..

Egy állatkert majd átveszi.

2015. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha elviszed állatorvoshoz, ő biztos tud válaszolni a kérdéseidre.
2015. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tarthatod meg. Szólj az állatorvosnak, ő intézkedik.
2015. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olvass utána a neten ha beírod a google-be,hogy róka tartása otthon, akkor találsz infokat. Am lehet, de engedélyt kell hozzá szerezni, meg fontos,hogy legyen elég területe is otthon. Szóval nem egyszerű, de elméletileg lehet. Am gratulálok, aranyos tőled,hogy nem hagytad magára :)
2015. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp szólok az állatorvosnak. :) Csak attól félek elaltatta :/ állatkert nincs a közelbe zalamegyében egy kis faluba vagyok.
2015. ápr. 12. 21:08
 6/11 A kérdező kommentje:
*elaltattja
2015. ápr. 12. 21:08
 7/11 anonim ***** válasza:
* elaltatja
2015. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Feltétlenül vidd őt az állatorvoshoz, magadat a háziorvoshoz, mert a veszettség nem vicc és ő is hordozhatja már, ami rád életveszélyes lehet.
2015. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy elvileg ilyen kicsi korban még nem lehet veszet de azért jobb a biztonság mindenképp elviszem orvoshoz. De remélem rendben lesz vele minden
2015. ápr. 12. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:

A tej nem jó neki, a laktózt nem tudja megemészteni, emésztési problémái, hasmenése lehet tőle. Laktózmentes tejet lehet neki adni vagy tápszert, akár emberi tápszert is, ha nincs más.


[link]


[link]

2015. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!