Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért van mindenki annyira...

Miért van mindenki annyira oda a vombatokért? Mi benne az annyira cuki?

Figyelt kérdés
Szerintem nem az. Elég agresszívak ahogy én tudom. Lásd: Írd be YouTube-ba hogy Wombat Fight. Valaki adjon választ nekem. Kössz

2015. máj. 5. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Személy szerint én még nem is ismertem eddig ezt az állatfajt. De most, ahogy elsőre láttam, nekem cuki. Nehéz ezt leírni, hogy miért cuki. Agresszívak, az lehet, de kis tömör teste, cuki pofája miatt cuki :D
2015. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 abszolútkatica válasza:
Köszi #1 , régen szerintem is azok voltak kérdező. De azóta egy kedves ismerősöm megutáltatta velem :((
2015. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért,mert kis kerek,tömzsi,és az ember ösztönösen cukinak találja,nem véletlenül olyanok a babák amilyenek,születés után.

Egyébként nekem személy szerint nem kellene,én beérem a biglimmel:)

2015. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
El kell engedni, s akkor az lesz a szabad vombat.
2015. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A cicák 1000x cukibbak.
2015. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is cicás vagyok. :D Nem támadnak csak ha te is bántod és nem eszik annyit, na meg nem túrja fel a kertet :D
2015. máj. 10. 11:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért szeretik az emberek, mert nagy, pufi és szőrös, mint egy plüssállat. Lehet, hogy agresszív, de ez senkit sem érdekel. Nagyon sok ember egy állatfajt a kinézete miatt szeret és nem veszik figyelembe a viselkedést.
2015. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

És szerintem is nagyon cukik : )

2015. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szaruk.
jan. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!