Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Elvihetem a süniket?

Elvihetem a süniket?

Figyelt kérdés
Óbudán nagyon sokat látok éjszaka mászkálni, ahol max egy marék fű található.. nem vihetem el őket erdőbe vagy legalább a Margit szigetre? Nem lesz bajuk? Van elég hamijuk? Nem félnek egyedül a sok zajos autó között? Hol a családjuk? Visszatalálnak?

#sün #süncüs #sünikék #sünipiros #sünisárga
2015. júl. 21. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Megoldják ők maguk, ha nem lenne nekik jó vagy legalábbis elviselhető ott, akkor máshol élnének.
2015. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sün védett állat, ne vidd őket sehová.
2015. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kandiru válasza:

Íme az óka:


[link]

2015. júl. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha annyira rossz lenne nekik, akkor nem szaporodtak volna így el... :) Megoldják ők, bár az tény, hogy sokkal nagyobb veszélyben vannak egy forgalmas városban, mint az erdőben vagy vidéken.


Elvinni csak fiú sünt vigyél, ha veszélyes helyen látod. Ha lány, akkor semmiképpen, mert könnyen lehet, hogy kicsinyei vannak. És ha te elviszed, akkor nem tud visszamenni megszoptatni a kicsiket, és azok elpusztulnak mind!

Ahhoz meg hogy meg tudd állapítani a nemét, eléggé ismerni kell a sünöket, néha nem egyszerű...


Úgyhogy legjobb, ha nem viszed messzire, csak akkor teszed odébb őket, ha éppen az úttesten látod őket. Ugyanis ha jön az autó, akkor nem futnak el, hanem összegömbölyödnek... Éselütik őket.

Szóval csak a közelbe tedd füvesebb, bokrosabb helyre, vagy a házfalak mellé. (általában falak mentén közlekedik:)

2015. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor ha előtte meg szexeled őket.
2015. aug. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!