Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol és mennyiért lehet rókát...

Hol és mennyiért lehet rókát szerezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni rókát és hallottam van lehetőség rá de sajnos nem találtam hogy hol és mennyiért

valaki tud segíteni?

kb mennyibe kerül?



#háziállat #róka #rókatartás
2015. nov. 4. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is ott kezdjük, hogy miért van szűkséged egy rókára és mit tudnál neki nyújtani?


Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy lehet legálisan tartani... De nem is ez a lényeg most. Ha már a pénz a fontos, akkor nem ajánlom.

A róka amúgy nem kutya, sokkal nehezebb és másmilyenebb lenne felnevelni.

2015. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem a pénz fontos. csak nem találtam semmit róla hol és mennyiért lehet szerezni..

azért mert szeretem a rókákat és feltudnám nevelni.

2015. nov. 4. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha jól tudom, akkor rajta van a vörös listán... Tehát ha utána nézel az igényeinek, s azokhoz mérten előteremtesz a számára egy ideális helyet, akkor tarthatsz... De használd a netet, itt nem fogsz választ kapni.
2015. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Erdőben és ingyen tudok segíteni ha gondolod
2015. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is ingyen van:) Állandóan beszalad a kertünkbe, a kandúrunk meg elüldözi, és üldözés közben az egyik lábával üti:D
2015. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A rókával vigyázni kell.

Egy erdész tartott a kertjében,meg is halt veszettségben a hapsi.

2015. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Dúvadnak minősül és simán tartható. De csak a kézzel nevelt példányok, mert felnőtt korában nem szelídül meg. Vagy a helyi vadásztársaságnál érdeklődj, hogy kotorékozzanak fialási időben vagy a nagyobb állatvásárokon szoktak időnként felbukkani eladó példányok.

Az egyik barátomék tartanak. Nem szobatiszta, mindent jelöl az ürülékével, a falon is felmászik, és elég büdös.

2015. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt mindent leírtak:


[link]

2015. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1-es

[link]

2021. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!