Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A sünök mikor jönnek elő?

A sünök mikor jönnek elő?

Figyelt kérdés

Eddig az elmúlt 3 hétben 2 lapos sünt láttam, de a kertben még nincs semmi mozgás.

Elvileg 3 hete a hőnérséklet ljszaka 4 alá nem megy nappal meg 15 fok volt, elvileg már ébrednek ilyenkor nem?



2016. ápr. 25. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Most kezdenek ébredezni :) Tegyél ki nekik a kertbe macskatápot, akkor biztosan előbb szoknak be hozzád :)
2016. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tavaly az volt. Mindig ki volt téve, és mindig jött a 9-es sün. (9:00 pulsz mínusz 10 perc)

Mielőtt meg aludni mentek, egy este 3 is jött enni.


Most meg csak reggelre tűnik el a kaja, az szerintem a manyét lesz, mert tavaly lekameráztam, és kiderült, hogy sötétedéskor eszik a sün, majd a maradékot 11 körül jön eltakarítani a menyét.:)

2016. ápr. 25. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Budapesten 2 hete jöttem haza moziból és kifutott egy elém a járdára. Meglepődtem, mert nem vagyok városi és még így belvárosban nem láttam sünt soha. :D
2016. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!